Na lidera! 

0
1231

Legnicka Miedź z każdym tygodniem umacnia się w fotelu lidera Fortuna 1 Ligi. Już w piątek o godz. 18 legniczanie podejmą trzeci w tabeli zespół z Kielc. – Mecz z Koroną nie będzie łatwy. Mam nadzieję, że na naszym stadionie pojawi się dużo kibiców, bo ten zespół na to zasługuje – mówi Nemanja Mijusković. Bądź 12 zawodnikiem lidera! W Strefie Miedzi oraz na bilety.miedzlegnica.eu trwa przedsprzedaż biletów na hitowo zapowiadające się starcie.

Ekipa trenera Wojciecha Łobodzińskiego w fenomenalnym stylu rozpoczęła rundę wiosenną w Fortuna 1 Lidze, w trzech tegorocznych meczach odnosząc komplet zwycięstw. Miedź rozpędza się z każdym meczem, ale piłkarze potrzebują do tego Waszego wsparcia. – Mecz z Koroną nie będzie łatwy. Mam nadzieję, że na naszym stadionie pojawi się dużo kibiców, bo ten zespół na to zasługuje – zaprasza obrońca Nemanja Mijusković, który w ostatnich tygodniach wyprowadza zespół na murawę z kapitańską opaską. Dodajmy, iż przybywająca w piątek nad Kaczawę drużyna z województwa świętokrzyskiego aktualnie zajmuje trzecią pozycję w tabeli. Na Stadionie im. Orła Białego szykuje się prawdziwe futbolowe święto. Nie może Was na nim zabraknąć!

Starcie na szczycie Fortuna 1 Ligi odbędzie się w piątek 18 marca o godz. 18. Trwa przedsprzedaż biletów na ten pojedynek! Wciąż odbywa się również sprzedaż karnetów na domowe mecze Miedzi wiosną 2022 roku i potrwa ona do 18 marca, czyli meczu z Koroną. Chcesz mieć stałe, zawsze pewne miejsce na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy na domowych meczach Miedzianki? Nie zastanawiaj się, tylko zakup karnet uprawniający do wstępu na wszystkie ligowe starcia Miedzi w roli gospodarza do końca rundy. Wspólnie z nami przeżywaj emocje w walce o krajową elitę!

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z KORONĄ KIELCE:

Trybuna A/B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
*Sektor Rodzinny: 35 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

Załączniki:
cennik-karnety-wiosna-2022_1647255898_5898.png

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię