Duży boks wrócił do Wrocławia!

0
417

Gala Knockout Boxing Night 34 umożliwiła powrót na ring 36-letniego Mateusza Masternaka.

Bokser po przerwanej walce z powodu kontuzji o mistrzostwo świata pod koniec poprzedniego roku w walce z Brytyjczykiem Chrisem Billamem-Smithem, w sobotni wieczór zmierzył się z reprezentantem Francji Jean-Jacques Olivierem w zakontraktowanym na 10 rund pojedynku.

Po wyrównanych pierwszych rundach, mądrze walczący Wrocławianin zaczął coraz bardziej dochodzić do głosu. Pod koniec 7. rundy Masternak zepchnął Francuza do głębokiej defensywy, celnie trafiając kilka razy na korpus rywala. W 8. rundzie rozbity Francuz otrzymał mocny prawy prosty, po którym nastąpiło liczenie reprezentanta Francji.

Jean-Jacques Olivier po tym liczeniu chciał nadal walczyć, jednak jego narożnik rzucił ręcznik na ring i zakończył ten pojedynek. To była 48. wygrana „Mastera” w zawodowej karierze i kolejny raz przybliża go do kolejnej walki o pas.

Przed pojedynkiem wieczoru odbyło się kilka ciekawych walk.

Kolejną ciekawą walką był pojedynek Michała Cieślaka i niepokonanego Wenezuelczyka Juana Diaza. W KGHM Ślęza Arena Cieślak pokazał świetny boks i w 3. rundzie zasypał rywala gradem ciosów, po których przyjezdny nie wyszedł do kolejnej rundy.

Ciekawą walkę stoczył jeden z zawodników KnockOut Promotions, Kamil Bednarek. Legitymujący się 14 zwycięstwami wrócił ze Stanów Zjednoczonych i ciosem na wątrobę zakończył pojedynek w 3. rundzie z Adamem Koprowskim. Warto zaznaczyć, że Bednarek w niedługim czasie powinien zawalczyć z wyżej notowanym rywalem. Z pewnością kolejne pojedynki tego boksera w tym roku pokażą nam, czy jego marzenia o mistrzostwie świata są realne.

Wyniki KNB 34

Mateusz Masternak vs. Jean Jacques Olivier: TKO 8 runda Masternak

Michal Cieślak vs. Juan Diaz: TKO 4 runda Cieślak

Kamil Gardzielik vs. Pavel Semjonov: Na punkty Gardzielik

Rafał Wołczecki vs. Damian Ezequiel Bonelli: TKO 6 runda Wołczewski

Kamil Bednarek vs. Adam Koprowski: KO 3 runda Bednarek

Hubert Kwapisz vs. Lukas Pastorek: Na punkty Kwapisz

Kamil Ślendak vs. Cristian Norges Lopez Lopez: Na punkty Ślendak

 

 

Tekst: Luka Nova

Zdjęcia: Kai Michał Taller

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię