Bilety na Radomiaka

0
823

 Już niecałe dwa tygodnie pozostały do wznowienia rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy. Miedź rozpoczyna walkę o pozostanie w piłkarskiej elicie. To się nie uda bez Was! W Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu ruszyła przedsprzedaż biletów na niezwykle ważne starcie z Radomiakiem (piątek, 27 stycznia, godz. 18). Zróbcie ogień już od pierwszej kolejki, a potem do końca! Takiej atmosfery nie poczujesz przed telewizorem. Tłumnie i z głośnym dopingiem wywalczmy piłkarską elitę na kolejny sezon!

Miniony rok był niezwykle emocjonujący! Obecny zapowiada się nie mniej ciekawie. Wspólnie wywalczyliśmy PKO Bank Polski Ekstraklasę. Teraz razem powalczmy o pozostanie w piłkarskiej elicie. Dzięki dobrej postawie drużyny trenera Grzegorza Mokrego w końcówce rundy jesiennej i zgarnięciu kompletu punktów w dwóch ostatnich meczach, Miedź wciąż jest blisko rywali. Pora ruszać w dalszą drogę! Już w piątek 27 stycznia (godz. 18) czeka nas starcie z Radomiakiem Radom. Warto być częścią sportowych wydarzeń na najwyższym poziomie od początku ligowej wiosny. Postawmy kolejny krok – chodźmy dalej w górę tabeli!

Na starcie sezonu zremisowaliśmy w Radomiu 1:1, po przepięknym trafieniu Macieja Śliwy. Teraz potrzebujemy zwycięstwa! Aby je osiągnąć, niezbędny będzie żywiołowy doping naszych fanów. Każdy kibic zielono-niebiesko-czerwonych tego dnia musi być na trybunach Stadionu im. Orła Białego w Legnicy. Wspólnie stwórzmy wspaniałą atmosferę i ponieśmy naszą drużynę do wygranej!

Miedź LegnicWszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z ekipą z województwa mazowieckiego zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).

W przyszłym tygodniu rozpocznie się również przedsprzedaż biletów na hitowo zapowiadający się pojedynek z Lechem Poznań (1 lutego). Na mecz wejdą osoby posiadające karnet na rundę wiosenną 2023. Karnetowicze z rundy jesiennej otrzymali natomiast zniżkę przy zakupie nowego karnetu na najbliższą rundę. Osoby, które zakupiły bilet na spotkanie w pierwotnym terminie i nie zdecydowały się na zwrot, będą zobligowane do bezpłatnej wymiany biletu na nowy w dniach 23-24 stycznia w Strefie Miedzi lub online, pisząc na adres: karnety@miedzlegnica.eu Od 25 stycznia rozpocznie się otwarta przedsprzedaż biletów na starcie z „Kolejorzem”.

Wciąż trwa także sprzedaż karnetów! Aby nabyć stałą wejściówkę należy posiadać bądź w przypadku kupna karnetu po raz pierwszy obowiązkowo zakupić Kartę Kibica Miedzi (w cenie 10 złotych), wprowadzoną przed startem obecnego sezonu. W przypadku posiadania karnetu na Sektor Rodzinny, wymagane będzie nabycie Kart Kibica Miedzi przez każdą osobę przypisaną do karnetu. Będzie ona ważna w okresie 24 miesięcy od zakupu. Kolejne kupowane karnety lub bilety będą przypisane do karty, którą można stosować zastępczo z papierowym wydrukiem biletu – przyłożenie karty do czytnika również otworzy kołowrotek.

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek – piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00*
* W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z RADOMIAKIEM:
Trybuna A/B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Trybuna D: 30 zł
Bilet ulgowy na trybunę D – sektory A i B: (uczeń / student /emeryt / rencista): 20 zł
*Sektor Rodzinny: 45 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

CENY KARNETÓW – NOWY KARNET:

Trybuna A/B: 249 zł
Trybuna C: 194 zł
*Sektor Rodzinny: 359 zł
*Karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

(miedz)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię