Makuch wśród nominowanych

0
686

Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Laureat nagrody za maj będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek przekaże 10 000 zł. Wśród nominowanych znaleźli się piłkarze GKS Katowice, Miedzi Legnica, Odry Opole, Apklan Resovii Rzeszów oraz Widzewa Łódź. Przedstawicielem legnickiego klubu w głosowaniu jest Patryk Makuch.

O miano Piłkarza Maja powalczą:

• Dawid Kudła (GKS Katowice),
• Patryk Makuch (Miedź Legnica),
• Tomas Mikinić (Odra Opole),
• Marek Mróz (Apklan Resovia),
• Henrich Ravas (Widzew Łódź).

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do wtorku (24 maja, godz. 20:00) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Maja zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych, a jego ogłoszenie nastąpi w środę (25.05).

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.
(miedz)

Udostępnij
Poprzedni artykułNa bani
Następny artykułTerytorialsi w Legnicy

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię