Punk czyli Instant Christmas Band / I Love 69 Popgejů

0
357

19 kwietnia o 20:00 w Klubie Proza we Wrocławiu odbędzie się pierwsze w tym roku wydarzenie z serii dźwiękowo-performatywnej OKiS.

Spotkanie z czeskim eksperymentem w wykonaniu Petra Váleka, czeskiego muzyka, artysty, niezwykle aktywnego performera i badacza dźwięku i jego projektu Instant Christmas Band oraz niepokornych I Love 69 Popgejů, czyli połączenia elektro punk / trash disko / outsider dance, etc.

Instant Christmas Band
Petr Válek
Albert Caligari
Karl Von Piloty

Projekt prowadzony przez audiowizualnego performera Petra Váleka. Formacja ICHB powstała w grudniu 2021 roku i zazwyczaj składa się z 2-4 muzyków towarzyszących. Instant Christmas Band występuje obecnie jako trio składające się z Petra Válka (wokal prowadzący, fortepian, snyths, instrumenty DIY), Alberta Caligari (saksofon, wokal wspierający, instrumenty DIY), Karla Von Piloty (gitara, wokal wspierający, instrumenty DIY). Finałowy występ formacji ICHB to improwizacja, połączenie elementów free jazzu z alegorycznymi standardami muzyki pop. #instantchristmasband

I Love 69 Popgejů
Jakub Adamec
Pavel Pernický

Legendarni elektro-punkowcy bez gitar z Ostrawy Jakub Adamec i Pavel Pernický (Marius Konvoj) są na wspólnej drodze od 2001 r. Tworzą własne trendy, co czyni ich prawdziwym zjawiskiem na czeskiej scenie niezależnej i undergroundowej. W swojej twórczości przekraczają granice patosu, absurdu i ironii zacierając granice między muzyką a sztuką wizualną. To wybuchowa mieszanka trance i punku, outsiderstwa z dodatkiem figlarności i brudu oraz wielopłaszczyznowej struktury tekstu.

19 kwietnia 2024, 20.00
Klub Proza, Przejście Garncarskie 2, 2 piętro, Wrocław
Wstęp wolny

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię