Sukces lubińskiej firmy

0
914

Już po raz 12 ogłoszono listę największych polskich grup dealerskich i dealerów samochodów. Na konferencji Forum TOP100, która odbyła się 19 marca 2018 roku, firma DCG Dealer Consulting, wydawca miesięcznika „Dealer” przedstawiła ranking dealerów i grup dealerskich, sprzedających najwięcej nowych aut w Polsce. Dolnośląski dealer –Toyota Dobrygowski otworzyła pierwszą dwudziestkę rankingu firm, które w 2018 roku sprzedały najwięcej nowych aut: Dobrygowski zanotował blisko 40-proc. wzrost sprzedaży w porównaniu z 2017 r.

Firma Toyota Dobrygowski, posiadająca trzy salony marki Toyota: w Lubinie od 1991 roku, w Długołęce pod Wrocławiem od 2013 r. i w Krakowie od 2017 roku, znalazła się na liście największych dealerów już trzeci raz.

Wiceprezes Zarządu firmy – Grzegorz Dobrygowski podkreśla, że debiut na liście TOP 50 nastąpił trzy lata temu i to w rok od uruchomienia inwestycji w Długołęce. Nowy salon podbił serca Wrocławian i podniósł sprzedaż do niezwykle wysokiego poziomu, a kiedy w ubiegłym roku do Grupy dołączył salon w Krakowie – nie było innej możliwości niż tylko piąć się w górę.

To nie wszystkie wyróżnienia dla Toyoty Dobrygowski w tym roku, bowiem spółka została doceniona także za sprzedaż samochodów używanych i zajęła 6. miejsce w klasyfikacji generalnej wśród dealerów wszystkich marek z całej Polski z wynikiem 1859 transakcji. Jak komentuje Sebastian Myślikowski, Dyrektor Sprzedaży Samochodów Używanych Toyota Dobrygowski: duża część sukcesu to uruchomienie platformy aukcyjnej, zajmującej się hurtową sprzedażą i remarketingiem samochodów używanych. Dedykowana jest profesjonalistom, którzy po zarejestrowaniu mogą licytować samochody ze stocku jednego z największych w Polsce autoryzowanych dealerów samochodów używanych.

Prezes Zarządu, Krzysztof Dobrygowski podsumowuje: Jestem bardzo zadowolony z wyników mojej firmy, która w 2018 osiągnęła imponujący wynik 6668 sprzedanych nowych i używanych samochodów. W tymże roku Spółka została także nagrodzona – już po raz ósmy – statuetką Dealera Roku 2018 oraz nagrodą TOP 1 na rynku wrocławskim i lubińskim. Cieszę się, że jesteśmy dobrze postrzegani przez naszych Klientów, którzy chętnie do nas wracają, rekomendują nasze usługi, polecają nas swoim znajomym i przyjaciołom. To wielki zaszczyt zostać uhonorowanym taką nagrodą.

Grupa Toyota Dobrygowski to właściciel trzech salonów: Lubin, Długołęka – Wrocław i Kraków, która na przestrzeni lat wypracowała sobie znakomitą renomę, mierzoną nie tylko referencjami zadowolonych klientów, ale i zasłużonymi laurami, takimi jak: Gazele Biznesu Pulsu Biznesu czy Diamenty Forbesa. Spółka oferuje sprzedaż samochodów nowych, używanych, części zamiennych i akcesoriów, usługi w serwisie blacharsko-lakierniczym, mechanicznym i finansowy oraz obsługę flotową firm.

(todo)

Udostępnij
Poprzedni artykułCorso pogawędzi
Następny artykułPobiegnij, pomóż!

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię