Chojnowski Parasol nakręcony…

0
672

Chojnowski „Niebieski Parasol” filmowo, w sieci, dzięki młodym ludziom z naszego regionu. O inicjatywie mówi Patryk…

 

Czy ciężko było namówić ekipę Patrick Foto and Films do zrealizowania odcinka świątecznego?

Pod koniec listopada stwierdziłem, że fajnie byłoby coś nagrać po długiej przerwie. Skontaktowałem się ze scenarzystą Dariuszem. Gdy scenariusz był gotowy, zaproponowałem również udział Maćkowi, który jest menagerem. Dla niego był to pierwszy raz przed kamerą w takim przedsięwzięciu. Udało się tak dograć terminy, że również sam Darek pojawił się na planie i jego również zaangażowałem do wystąpienia przed kamerą odcinek troszkę inny niż II sezon vloga ponieważ po raz pierwszy było kilku prowadzących odcinek.

Kto współpracował przy realizacji odcinka?

Jak wspominałem wcześniej współpracowałem z Dariuszem i Maćkiem którzy również pomagali w obsłudze sprzętu filmowego. Pomógł nam również pochodzący z Wrocławia II operator kamery Krystian Kalinowski, który ma na swoim koncie kilka projektów filmowych oraz makijażystka z okolic Chojnowa Lucyna Gnypowicz (idealnie nas przygotowała abyśmy dobrze się prezentowali) a także pacjenci, pracownicy Ośrodka Rehabilitacyjno- Opiekuńczego  Niebieski Parasol w Chojnowie.

Już kiedyś odcinek był realizowany w Ośrodku w Chojnowie. Jak dyrekcja zareagowała na stworzenie odcinka świątecznego?

Pani Dyrektor ucieszyła się, że akurat o nich pomyślałem aby stworzyć taki odcinek. Więc załatwiliśmy wszystkie formalności i do dzieła.

Jak ekipę Patrick Foto and Films przyjęli pacjenci Ośrodka?

Bardzo dobrze, ale nie mi tu oceniać. Wiem tylko, że dla pacjentów zawsze to atrakcja dzień zupełnie inny niż zwykle. Miło nas przywitali pacjenci i pracownicy. Ponadto mogliśmy sprawić im radość wręczając skromnie upominki, dzięki zorganizowanej zbiórce za co dziękujemy.

Czy były trudności dot realizacji odcinka?

Godzinę przed nagraniem sceny, wokalistka, która miała zaśpiewać powiedziała że się nie pojawi, musieliśmy przestawić scenariusz tak by to ładnie wyglądało, a zazwyczaj takie sytuacje dezorganizują cały plan zdjęciowy i jest to nieprofesjonalne,  zawiódł nas montażysta Pan Szymon który obiecał że wyślę gotowy odcinek jednak zaczął milczeć nie odbierał telefonów itp… Jednak znalazł się Pan Kamil który uratował cały projekt.

Co pracownicy Ośrodka sądzili o realizacji odcinka?

Bardzo dziękują, że pomyśleliśmy właśnie o nich. Mało kto chce zrobić coś bezinteresownie. Powiem tak ekipa Patrick Foto and Films, gdy tylko może, udziela się w akcje charytatywne. Robi to z wielką przyjemnością i uśmiechem na twarzy.

Jaka atmosfera panowała podczas realizacji odcinka?

Rodzinna i przyjazna atmosfera, ale co jest najważniejsze że dzięki naszej wizycie pojawił się uśmiech na twarzy tych starszych ludzi.

Kiedy premiera odcinka?

Zaplanowana jest na 24 grudnia o godzinie 10:00 na kanale Patrick Foto and Films.

Jakie plany noworoczne?

Mamy w pomyślę sporo planów na rok 2023. Wiele zdradzić nie możemy, jedynie co możemy powiedzieć, że pracujemy nad tematami III sezonu vloga ostatniego. Tymczasem ekipa nowy rok powita nad polskim morzem. Pamiętajcie, że można zgłaszać swoje pomysły.

Współpraca:

E-mail: patrickfotoandfilms@gmail.com

Youtube: www.youtube.com/c/PatrickFotoandFilms

Udostępnij
Poprzedni artykułLamus
Następny artykułCzym pojechać

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię