Atak na ścianę

0
281

Młody mieszkaniec Lubina postanowił przelać za pomocą czerwonej farby w sprayu swoją frustrację na betonowe ściany przejścia podziemnego przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie. W trakcie niszczenia mienia należącego do Dolnośląskiej Służby Dróg i Autostrad mężczyzna został zatrzymany przez lubińskich operacyjnych z Wydziału Kryminalnego.

Prosto z podziemnego przejścia przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie do policyjnej celi trafił 31-letni mężczyzna, który używając czerwonej farby w sprayu, malował wulgarne napisy na betonowych płytach obiektu należącego do Dolnośląskiej Służby Dróg i Autostrad.

Sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku przez operacyjnych Wydziału Kryminalnego tutejszej jednostki Policji. Zaskoczony zatrzymaniem, podejrzany tłumaczył się frustrującymi go wydarzeniami ze świata.

Lubinianin po spędzonej nocy w areszcie usłyszy zarzut zniszczenia mienia, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Straty zostały wycenione na kwotę blisko 1800 złotych.

Nie może być zgody na tego typu akty wandalizmu, więc jeżeli ktoś widzi podobne zachowania, należy je zgłaszać, dzwoniąc na numer alarmowy 112.

  KPP w Lubinie

asp. szt. Krzysztof Pawlik

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię