KONCERT NOWOROCZNY W KLUBiE „AGATKA”.

0
708

Klub Mieszkańców „ Agatka” w Legnicy zaprasza 27 stycznia 2023 o godz. 18.00 na styczniowy KONCERT NOWOROCZNY Zespołu Bella Canzone. Podczas tego nastrojowego wieczoru ususzymy repertuar musicalowo operetkowy, najpiękniejsze kolędy świata oraz autorskie kompozycje zespołu.

Wystąpi zespół w składzie: Aleksandra Zań (wokal), Siergiej Borysenko (wokal, gitara), Anna Borysenko (piano). Muzycy cieszą się sympatią klubowej publiczności, którą tym razem zaproszą do wspólnej zabawy ze śpiewem.

Aleksandra Zań, liderka zespołu, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ma w dorobku muzycznym wiele koncertów, nagrań, występów telewizyjnych, w tym „Szansa na sukces – Opole 2021″. Autorka projektu muzycznego z niedawno wydaną płytą „Dzieci w sieci – Piosenki Oli Zumboli”. Znana również w roli animatorki muzycznej, koncertującej dla dzieci.

Podczas klubowego wieczoru muzycznego artystce towarzyszyć jej będzie muzyczne małżeństwo Anna i Siergiej Borysenko. Pochodzący z Ukrainy artyści są absolwentami Konserwatorium Muzycznego w Kijowie. Anna Borysenko akompaniatorka, na co dzień nauczyciel gry na instrumencie wystąpi z mężem Sergiejem, który szkolił się w klasie śpiewu klasycznego i gry na instrumentach strunowych. Występował ze słynnym na całym świecie składem Narodowej Orkiestry Bandurzystów. Podczas klubowego wieczoru również zagra publiczności na gitarze.

Już dziś można zgłaszać chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu, które tradycyjnie odbędzie się w formule kameralnego wieczoru muzycznego.

W ramach wstępu rozprowadzane będą cegiełki o wartości 25 zł na rzecz wsparcia projektu zespołu muzycznego Bella Canzone.

Spotkanie ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć wszyscy zainteresowani.

Bliższe informacje w Klubie „Agatka”, Legnica ul. Artyleryjska 40 f , tel.767230983.

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię