JESIEŃ Z KOPERNIKIEM

0
800

Jesień w Spółdzielczym Domu Kultury „Kopernik” zapowiada się twórczo i pracowicie. Po wakacyjnym odpoczynku już od 1. października ruszają wszystkie sekcje, których łącznie w ofercie znajdzie się aż dwadzieścia trzy. 

W nowym roku kulturalno-oświatowym wracają sekcje, które na stałe wpisały się w działalność „Kopernika”, tj. Klub Malucha, plastyka dla dzieci, młodzieży i dorosłych, Złote Dzieci, Klub Seniora, język angielski, Studio Piosenki, nauka gry na gitarze, gimnastyka dla dorosłych, capoeira, aikido, taniec towarzyski oraz uruchomione wiosną sensoplastyka i nauka gry na perkusji.

Nowościami sezonu 2017/18 są zajęcia rękodzieła artystycznego, kawiarenki językowej dla dorosłych, Studio Kredka, Teatr Seniora, muzyczne eksperymenty, nauka gry na instrumentach dętych, pogotowie maturalne z języka polskiego, tenis stołowy i gimnastyka ogólnorozwojowa dla dzieci z klas 1 – 6.

Po wakacjach na uczestników zajęć czekają odświeżone sale i zupełnie nowe pomieszczenia, znajdujące się w piwnicy budynku. Zakończył się gruntowny remont pomieszczeń piwnicznych, dzięki któremu SDK „Kopernik” stał się bogatszy o profesjonalną salą muzyczną, nową pracownię sensoplastyczną i salę wystawową. W niedługim czasie zostanie również uruchomiona pracownia multimedialna ze stałą ofertą zajęć programowania i robotyki.

Oprócz oferty sekcyjnej w planach SDK „Kopernik”, działającego przy Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, znajduje się wiele imprez cyklicznych, w tym spotkania klubu planszówek, koncerty akustyczne i cieszące się dużym uznaniem spotkania ze sztuką.

Warto skorzystać z najnowszej oferty „Kopernika”!

(kopernik – Agnieszka Szerwińska-Pasiecznik)

Agnieszka Szerwińska-Pasiecznik

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię