Tanajno vs Huzarski

0
742

Starcie polityków-przedsiębiorców będzie można zobaczyć na żywo bez wychodzenia z domu.nW czwartek 24 września o godz. 19.00 w jednej z legnickich sal konferencyjnych pojawią się Paweł Tanajno oraz Michał Huzarski. Dwóch polityków stanie do potyczki słownej, na którą z uwagi na pandemię nie będzie zapraszana widownia. Bezpośrednia transmisja z wydarzenia prowadzona będzie jednak na fanpage oraz kanale Youtube Stowarzyszenia „Ekonomia dla Legniczan”.

– Starcie różnych poglądów gospodarczych tym razem odbędzie się w formie internetowej. Chcieliśmy jednak samym rozmówcom dać możliwość spotkania twarzą w twarz – mówi Michał Lisowski, prezes stowarzyszenia. Wrześniowa debata składać się będzie z pięciu bloków tematycznych. – Będziemy pytać o sprawy ogólnokrajowe (transformacja gospodarcza, kryzys w pandemii), jak i samorządowe (zadłużenia miast, specjalne strefy ekonomiczne), tak więc zarówno Paweł Tanajno, jak i Michał Huzarski, będą mieli okazję do zaprezentowania ich mocniejszych stron – tłumaczy organizator.

Na wrześniowej debacie nie zabraknie znaku firmowego EDL-wskich debat czyli tzw. „kontry”, w której rozmówcy sami zadają sobie pytania. Jeśli wydarzenie w formie online, będą również pytania od internautów, którym poświęcony zostanie cały blok. – Nasi widzowie będą mogli zadawać je w komentarzach pod transmisją, którą rozpoczniemy równo o godz. 19 – zachęca M. Lisowski.

Paweł Tanajno to warszawski przedsiębiorca oraz działacz społeczny i polityczny. Dwukrotnie (2015 i 2020r.) ubiegał się o urząd Prezydenta RP. W ostatnim czasie stał na czele protestów przedsiębiorców przeciwko zamrażaniu gospodarki przy okazji pandemii covid-19.

Michał Huzarski jest członkiem zarządu dolnośląskich struktur SLD. Były radny sejmiku województwa dolnośląskiego oraz miasta Legnica. W ostatnim czasie postulował za bezpłatnymi szczepieniami przeciwko grypie m.in . dla legnickich dzieci, seniorów, opieki medycznej .

Więcej informacji o debacie na stronie fanpage Stowarzyszenia „Ekonomia dla Legniczan”.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/377796336948830/

(edl)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię