Szukasz mieszkania w Legnicy? Przyjdź na Dni Otwarte!

0
1093

W ostatni weekend września warto wybrać się na spacer po Osiedlu Centrum Park przy ul. Jaworzyńskiej 78. Jest to nowa realizacja w Legnicy, która oferuje mieszkania na sprzedaż. Na miejscu będą czekać specjaliści ds. nieruchomości, którzy oprowadzą Państwa po budynku z I etapu i odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie inwestycji.

Podczas Dni Otwartych, które odbędą się w sobotę i niedzielę (26-27 września) będą mieli Państwo okazję obejrzeć lokale o różnorodnych rozkładach i metrażach, podwyższony standard wykończenia budynku oraz mieszkanie wykonane pod klucz.

To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają mieszkania dostępnego od ręki, bowiem budowa pierwszego etapu właśnie dobiega końca i już tej jesieni przekazywane będą klucze do zakupionych lokali. To także propozycja dla wszystkich tych, którzy planują zakup własnego M w przyszłości, ponieważ osiedle przy ul. Jaworzyńskiej będzie się rozbudowywało, a sprzedaż kolejnego etapu dopiero przed nami.

Nasza oferta obejmuje 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o pow. od 31 do 85 m². Mieszkania cechują przemyślane układy i funkcjonalne rozwiązania, które sprostają wymaganiom zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

W programie: spotkania ze specjalistami ds. nieruchomości, doradcą kredytowym, projektantami oraz… pyszna kawa i coś słodkiego!

Przyjdź i zyskaj rabat na zakup mieszkania!

Serdecznie zapraszamy:

Więcej informacji na: www.ttsdevelopemnt.pl

Tel. 730 608 319

 

 

(tr)

Udostępnij
Poprzedni artykułWirtualne spacery
Następny artykułPrawda

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię