Oj, nieładnie

0
344
Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu komendy miejskiej w Legnicy zatrzymali 29-letnią kobietę, która dokonała kradzieży telefonu komórkowego w sposób zuchwały, wyrywając go z rąk małoletniej użytkowniczki. Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Wnikliwa praca operacyjna funkcjonariuszy z Legnicy zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu doprowadziła do 29-latki, która dokonała kradzieży telefonu komórkowego. Z ustaleń policjantów wynikało, że legniczanka widząc jak 12-latka korzysta ze smartfona, podbiegła do pokrzywdzonej i wyrwała jej aparat telefoniczny z ręki. Bezpośrednio po zgłoszeniu zdarzenia mundurowi podjęli czynności zmierzające do wytypowania sprawczyni. Dwa dni temu została zatrzymana. Podczas sprawdzenia zajmowanego przez nią mieszkania funkcjonariusze odzyskali także skradzione mienie o wartości 550 zł.

29-latka usłyszała już zarzut dokonania kradzieży zuchwałej. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

asp. Anna Grześków

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię