GIZICKI ZAPRASZA NA DEBATĘ O LEGNICY

1
1751
Adam Gizicki,  bezpartyjny kandydat  na prezydenta Legnicy,  znany   m.in. ze Stowarzyszenia Niepokonani 2012,  zaprosił  dwóch  pretendentów, którzy  przeszli do drugiej  tury wyborów,  na debatę.

– Szanowni Panowie – pisze  Adam Gizicki  do Tadeusza Krzakowskiego i Jarosława Rabczenko. –  Zapraszam do debaty o przyszłości Legnicy. Przed II turą wyborów na Prezydenta Miasta Legnicy, 8 % legniczan którzy zagłosowali na “Bezpartyjną i bezpieczną Legnicę” ma prawo poznać Panów zdanie na temat przyszłości ich miasta.
Proponuję aby debata odbyła się w dniach 27, 28 lub 29.10.2018(do wyboru) w Hotelu Qubus i obejmowałaby zagadnienia podzielone na trzy działy tematyczne:  Planowane wpływy i zadłużenie miasta do roku 2034.  Inwestycje miejskie w latach 2018-2023(w tym inwestycje drogowe).  Zarządzanie majątkiem miasta i spółkami miejskimi. Będę wdzięczny za potwierdzenie Panów udziału do dnia 25.10.2018 do godz. 15.00. Wszelkie koszty związane z wynajęciem sali, nagłośnieniem oraz moderacją zostaną pokryte przeze mnie. Oddaję się do dyspozycji jako bezstronny moderator debaty i deklaruję, iż zaproszę wszystkie lokalne media – podsumowuje Adam Gizicki.
                                                                                                                                                          Ze swojej strony  możemy jedynie dodać, że Gazeta Piastowska chętnie  na taką debatę  się wybierze. Inicjatywa Adama Gizickiego  jest o tyle cenna, że  wychodzi  ze środowiska, którego poparcie  w drugiej turze wyborów może być istotne. Poza tym Adam Gizicki wydaję się być  w tym przypadku rzeczywiście  bezstronnym  graczem, dla którego najważniejszy  jest interes  Legnicy i mieszkańców, a nie  jakiejś  grupy partyjnych działaczy.  Czekamy  na reakcję Tadeusza Krzakowskiego i Jarosława Rabczenko.
Marek Szpyra
Udostępnij
Poprzedni artykułKONKRETNY CZŁOWIEK
Następny artykułFAŁSZYWE MAILE

1 Komentarz

  1. n/ie baseny, parki, ale najpierw komunikacja w Legnicy… Prezydencie Krzakowski, Pan kiedyś uczył WF-u… jak teraz wygląśda Legnica? Wezcie przykład z Wuppertalu, miasta partnerskiego…

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię