Donos

0
504

Uprzejmie donoszę Szanownemu Redaktorowi, że znów na murze dawnego wojska przy Al. Rzeczypospolitej w Legnicy jest taki napis, co Redaktor nazwał kiedyś: homofobiczny.
To jakoś latem było w tym samym miejscu. Ze dwa lata temu chyba?
Nie wiem nawet, czy wolno napisać tak w gazecie, co tam namazane. Wolno?

Na murze jest tak:

             (tekst: NORMALNA RODZINA)

Taki skandal! Jak tak można nawet pomyśleć!

No, niezupełnie tak całkiem dokładnie, bo ten obrazek damski to ktoś próbował chyba zaciapać, ale wszystko widać mimo tych prób. To na pewno jest dziewczyna pod tymi mazajami!

Więc żeby Redaktor coś z tym zrobił tak jak poprzednio – zawołał tą drużynę z pędzlami i szczotkami, żeby coś z tym napisem zrobili, bo przecież godzi! W te wartości, które leżą. Na sercu Redaktorowi.
I też chyba całej legnickiej postempowej żurnalistyce.
Tak uważam, bo za pierwszym razem to Redaktor tak bardzo się postarał, nawet miał aparat i cyknął zdjęcia jak czyścili tą ścianę. Z wałkiem, pędzlem i kubełkiem. Dużo ludzi było.
Więc ta drużyna, mogłaby znów podpielęgnować trochę ten mur, żeby to nie kłuło w oczy i nie dawało fałszywego świadectwa. To nie może być tak, żeby urządzać w mieście pierwsze party eltebekuplus – czy jakoś tak i z taką kontrowersyjną manifestacją homofobizmii na widoku publicznym.
No, nie może tak być. Trzeba kogoś zawezwać, porządek zrobić, żeby to jakoś skasować.
Żeby nie wyglądało to tak, jak to wygląda, do licha!
Nie?
No.

Życzliwy

ps załączam focie

Ż.

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię