Punk, ska uczta

0
571

W Osadzie Leśnego Dziada (ZAGAJNIK KOŁO BOLESŁAWCA), w piątek 15 września zapowiada się mocne, jeszcze trochę wakacyjne, muzyczne uderzenie.

Gaga/Zielone Żabki z Jawora, Leniwiec z Jeleniej Góry, Bałagan z Lubina i wrocławsko-lubiński The Vets (na zdjęciu) dadzą ognia.

Każda z tych kapel znana jest (lub jej członkowie) na punkowej scenie od lat. Smalec z kolegami mają mocne koncertowe lato. Leniwiec zawsze na żywo wypada energetycznie. Bałagan z Krzewikiem i Kwinto w sekcji blaszaków, rozkręca się znakomicie, być może jest już gotowa ich debiutancka płyta. The Vets (na zdjęciu) lipiec i sierpień odpoczywali bo Arturro i Pajdo koncertowali z NiC, Stanem Oskarżenia i Prawdą, ale wrzesień zaczynają mocno.

Osada Leśnego Dziada to super miejsce. Można dojechać tam pociągiem i samochodem.

Gdzie jest Osada Leśnego Dziada? Przed Węglińcem, dwadzieścia minut autem, za Bolesławcem. Czterdzieści minut autostradą z Legnicy.

Pociągiem to już zupełnie wygodnie. Z Legnicy, kierunek Zgorzelec. Czterdzieści kilka minut, pociąg jedzie między innymi przez Miłkowice, Chojnów, Okmiany, Bolesławiec. Warto już dziś zaplanować muzyczne przedłużenie wakacji!

PONIŻEJ  LINK DO SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH KONCERTU:

https://www.facebook.com/events/995785938241071/?ref=newsfeed

 

(sz)

Fot. Renata Szpyra

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię