Bombki z Vitbisu!!!

0
2701

Jak co roku przedstawiamy złotoryjski VITBIS, jeden z najbardziej znanych na świecie producentów bombek i ozdób choinkowych zaprasza do specjalnych stoisk z szeroką ofertą.

Złotoryjski Vitbis to firma gdzie powstają przepiękne bombki – głównie (choć nie tylko) na bożonarodzeniowe choinki.

Ozdoby…

trafiają już od lat na cały świat. I to nie tylko na tradycyjne rynki, ale także do Tajlandii i Japonii. Coraz odważniej Vitbis radzi sobie na rynku amerykańskim.

Złotoryjskie ozdoby wiszą na drzewkach na Wyspach Owczych, na Islandii (popularne tam są szczególnie te przeźroczyste). Oczywiście jak co roku kupują cudeńka z „Vitbisu” regionalne instytucje, politycy, samorządowcy, szkoły, kluby sportowe. Na bombkach swoje autografy dają gwiazdy muzyki i sportu. Potem taki rarytas wzbogaca różne charytatywne akcje. Nie ma takiego wzoru, który nie został umieszczony na bombkach. Zawsze klienci są pozytywnie zaskakiwani.

Dla każdego

Oczywiście złotoryjskie ozdoby można kupić we wszystkich galeriach handlowych regionu, ale polecamy zakupy w sklepie firmowym w samej Złotoryi, przy Vitbisie. Tu zawsze możemy liczyć na atrakcyjne promocje. Bo o tym, że wszystkie ozdoby mają atrakcyjne wzory, nie musimy chyba przypominać. Można kupić bombki z serii prezydenckiej, popularne kolekcje figurek, z pięknymi pejzażami, bajkowe bombki disneyowskie ale także takie, które ucieszą szczególnie kibiców piłki nożnej. Vitbis jak zwykle prezentuje wzory nawiązujące do aktualnych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Prowadzona jest również sprzedaż internetowa:

www.vitbis.com

W dobrych sklepach

Przedstawiamy Państwu listę z miejscami gdzie można kupić bombki z VITBISU. Zapraszamy do sieci handlowych oraz na stoiska firmowe Vitbis.

Sieci handlowe:

Auchan, Biedronka, Carrefour, Castorama, Dino, E.Leclerc, Intermarche, Leroy Merlin, Lidl, Makro, Mrówka, OBI, POCO, Selgros, Tesco

Stoiska firmowe na Dolnym Śląsku:

Kłodzko – Galeria Twierdza

Legnica – Auchan

Lubin – Cuprum Arena

Świdnica – Galeria Świdnicka

Wrocław – Bielany Tesco

Wrocław – Galeria Dominikańska

Wrocław – Fashion Outlet

Wrocław – Arkady Wrocławskie

(tr)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię