Młodzi do Wrocławia do… ONZ

1
559

Mamy przyjemność oficjalnie ogłosić pierwszą edycję Breslau Model United Nations! Pod patronatem Gazety Piastowskiej.

Serdecznie zapraszamy wszelkich zainteresowanych spróbowaniem się w roli delegata, biorącego udział w modelowanych obradach Narodów Zjednoczonych. BresMUN odbędzie się w dniach 15-17 września 2023 r.

Przy okazji zajmowania się globalnymi problemami – kryzysem humanitarnym i klimatycznym czy zagadnieniami ekonomicznymi na skalę globalną – uczestnicy zdobędą nową wiedzę i spędzą 3 dni z niesamowitymi ludźmi, interesującymi się polityką zagraniczną. Poza spotkaniami na sali obrad, uczestnicy będą mieli szansę poznać się lepiej na imprezie integracyjnej! Organizatorzy dopilnują, aby delegaci nie opuścili konferencji z pustymi rękami – każdy uczestnik wyniesie z niej ogrom cennych doświadczeń oraz atrakcyjne nagrody i spersonalizowane upominki.

Gorąco zachęcamy do aplikowania. Mamy nadzieję, że zobaczymy się we wrześniu! Po więcej informacji zapraszamy na naszego instagrama – @bresmun oraz profil na mymun: https://mymun.com/conferences/bresmun-2023. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres breslaumun@gmail.com

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię