MUZYCZNIE W SKY LIGHT

0
2614

 

Sierpień w legnickim Sky Light zapowiada się imponująco. Trzecie urodziny Plaży na Dachu to znakomici wykonawcy, gorące rytmy i świetna zabawa.

Zaczynamy od urodzin, ale praktycznie cały sierpień to mocne wydarzenia. Dodajmy do tego tradycyjne, piątkowe sety rezydentów. Będzie się działo!

 

  • 5-ego sierpnia świętujemy Urodziny Plaży naprawdę mocnym uderzeniem – zapowiada Marcin Sowa ze Sky Light. – GROMEE, najlepszy DJ w kraju. Trafimy do Eska Summer Hitów, gdzie będą wejścia na żywo z Sky Light. 12 sierpnia to DJ Mike, tydzień później w weekend kończący wakacje zaprosimy na zespół FREE ON STAGE (piątek 25 sierpnia) i znany duet DJ UNKNOWN POETS (sobota 26 sierpnia). We wrześniu oczywiście nie zwalniamy tempa. Oprócz muzyki klubowej, jesienią chcemy zaproponować nową, cykliczną imprezę muzyczną – tym razem dla zespołów rockowych. Szczegóły już niedługo!

Sierpniowe gwiazdy

Gromee to krakowski producent, DJ, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki. Swoje pasje rozwija w rodzinnym mieście – Krakowie. W 2015 roku premierę miał singiel artysty utwór „Follow You” który wokalnie wspiera WurlD – amerykański wokalista współpracujący m.in. z Timbalandem.

W roku 2016 artysta zaprezentował słuchaczom swój kolejny singiel. Utwór „Fearless” to produkcja do której Gromee zaprosił szwedzka wokalistkę May Britt Scheffer. Singiel odniósł sukces nie tylko w Polsce ale i w innych europejskich krajach m.in. w Bułgarii.

W listopadzie 2016 roku odbyła się premiera singla Gromee utworu „Spirit”. Singiel jest utrzymany w klimacie popowo – elektronicznym z charakterystycznymi dla artysty brzmieniami. Swojego głosu w utworze użyczyła szwedzka wokalistka i kompozytorka Mahan Moin, która jest również autorka tekstu w utworze. Utwór osiągnął ogromny sukces w Polsce! Uplasował się na 1 miejscu Air Play Poland – co oznacza, że był najczęściej granym utworem w Polskich stacjach radiowych.

Free On Stage…

…czteroosobowa charyzmatyczna grupa, wykonująca pełne energii i ekspresji live act’y, których bazą, w zdecydowanej większości są ich własne produkcje. W skład grupy wchodzą LittBee (dj, aranżer), J.Markus (producent, instrumenty perkusyjne) Darya (wokal), Kathy H (wokal, gitara). Każdy live act to wszystkie odmiany muzyki house połączne w energetycznego seta, którego dopełnieniem są melodyjne wokale i improwizacje instrumentalne.

Do osiągnięć grupy, należy zaliczyć wiele imprez w klubach w Polsce oraz za granicą, oraz udziały w eventach takich jak Independance w hali Arena w Poznaniu czy Sunrise Festival w Kołobrzegu. Utwory grupy znajdują uznanie w wielu kręgach związanych z muzyką klubową. Remix utworu JRK – Hemoglobine został uznany przez DJ Magazin za najlepszy, utwór Free on Stage – Like In Heaven został oficjalnym hymnem Sunrise Festival, który wraz z remixami został umieszczony na kilku składankach wydanych przez sublabel Sony BMG – ProLogic, a LittBee & J.Markus – Mind Area, znalazł się na oficjalnym DVD z tej imprezy. Free on Stage – Introduce You, został oficjalnym hymnem imprezy Amsterdam Dance Mission.

(sz, za www artystów)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię