Zrobisz bombki w Vitbisie!

0
233

Złotoryjski Vitbis od ponad sześćdziesięciu lat dostarcza swoje produkty na wszystkie rynki świata. Jako największy producent w Polsce posiada duże doświadczenie w produkcji szklanych bombek, dzięki temu ma rozpoznawalną markę na całym świecie. Jest dumnym laureatem Polskiego Godła „Teraz Polska”.

Jak co roku vitbisowe bombki mogą Państwo zakupić w sklepie firmowym, który jest przy fabryce w Złotoryi. W okresie przedświątecznym sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00 oraz w soboty od 9:00-14:00. Ceny są bardzo atrakcyjne.

Fachowcy

Będąc największym producentem w Polsce firma zatrudnia około dwustu wykwalifikowanych pracowników na różnych działach. Specjalizują się oni w swojej dziedzinie. Wśród nich są prawdziwi artyści, którzy przelewają swój talent ozdabiając bombki. Jaka jest droga do bombki? Najpierw dział dmuchalni – tam, niezależnie od pory roku jest bardzo gorąco. Dlaczego? Ponieważ na hali stoją palniki, które rozgrzewają szklane rury do czerwoności. Szkło w temperaturze około 650°C zaczyna być plastyczne. Dzięki temu wykwalifikowany dmuchacz może stworzyć dowolny kształt. Kiedy wydmuszka się schłodzi rozpoczyna się proces srebrzenia bombki. Bombki trafiają do Działu Lakierni, gdzie wstrzykiwany do wnętrza bombki azotan srebra daje efekt lustra, w którym można się przejrzeć.

Bombki…

… uzyskują przeróżne kolory zgodnie z zamówieniami klientów. Paleta barw co roku dostosowywana jest do panujących trendów. Złotoryjski Vitbis inspiruje się kierunkami w modzie oraz stylistyce wnętrz.

Następnie bombki przekazywane są do Działu Dekoratorni. Dekoratorzy dzięki swoim umiejętnościom potrafią przenieść na bombkę najbardziej skomplikowane dekoracje.

Nad kolekcjami ekipa Vitbisu pracuje cały rok. Jest dział, który opracowuje nowe wzory na bazie obowiązujących trendów i wspólnie z dekoratorami przenosimy je na bombki. Odwzorowanie takiej koncepcji na okrągłych bombkach nie jest takie proste. Dekorator musi umieć przelać wzór do kształtu kuli.

Ostatnim działem jest Pakowalnia. Bombki pakowane są do różnego rodzaju opakowań. Jednocześnie jeszcze raz kontrolowana jest jakość wykonania produktu przed wysyłką do klienta.

W sieciach

Produkty Vitbisu można kupić w sieciach handlowych taki jak: Auchan, Biedronka, Castorama, Carrefour, Marko, Leroy Merlin, Obi, Tesco, Kaufland, Sellgros. Ponadto Vitbis ma firmowe stoiska: Legnica – Auchan, Legnica – Galeria Piastów, Świdnica – Galeria Świdnicka, Wrocław – Bielany, Wrocław – Galeria Dominikańska, Wrocław – Fashion Outlet, Wrocław – Arkady Wrocławskie.

 DANE KONTAKTOWE

PPH VITBIS sp. z o. o.

ul. Legnicka 31

59 – 500 Złotoryja

tel. +48 76 8783 110

fax: +48 76 8783 363

e-mail: vitbis@vitbis.com

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię