WSPIERAJĄ FUTBOL

1
2806

Uzdrowiska Grupy PGU i Staropolanka najwyższej, jakości woda mineralna ziemi kłodzkiej, to nowi oficjalni sponsorzy KGHM Zagłębie Lubin. W ramach podpisanej umowy otrzymali tytuł Sponsora Zagłębia Lubin.

Logo Staropolanki pojawi się na koszulkach dziecięcej eskorty towarzyszącej piłkarzom wychodzącym na murawę a dzieci z Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin w czasie swoich treningów będą piły wodę Staropolanka.

– Cieszymy się z nawiązanej z Zagłębiem Lubin współpracy, drużyną o ogromnym potencjale i szansach na sukces w najbliższym sezonie – mówi Mariusz Diakowski – Wiceprezes Uzdrowisk Kłodzkich, odpowiedzialny za markę Staropolanka.

– Jestem pewien, że kooperacja z klubem piłkarskim tej klasy, co Zagłębie Lubin umożliwi nam zbudowanie pozytywnego wizerunku naszych uzdrowisk w świecie sportu a także da szanse na szeroką współpracę w zakresie rehabilitacji i rekreacji piłkarzy w naszych uzdrowiskach – dodaje prezes Diakowski

Dzięki podpisanemu dzisiaj porozumieniu logo Staropolanki oraz uzdrowisk należących do grupy PGU będzie eksponowane w gazecie „Nasze Zagłębie”, nośnikach reklamowych na stadionie oraz na meczowych afiszach. Na oficjalnej stronie internetowej klubu i na bandach LED okalających boisko na stadionie w Lubinie pojawią się także logotypy uzdrowisk i wody Staropolanka. Ponadto Grupa PGU przy współudziale Miedziowego Centrum Zdrowia zamierza organizować przy stadionie akcje promujące zdrowie.

– Zależy nam na pokazaniu ogromnego potencjału leczniczego naszych uzdrowisk a także na zachęceniu kibiców do działań prozdrowotnych takich jak aktywny tryb życia czy odpowiednia dieta – zapewnia Mariusz Diakowski.

– Bardzo cieszymy się z tej współpracy. Mamy zamiar skorzystać z wiedzy wysokokwalifikowanej kadry rehabilitantów i fizjoterapeutów w czasie obozów sportowych organizowanych dla naszych piłkarzy i dzieci z Akademii Piłkarskiej – mówi Robert Sadowski Prezes Zagłębia Lubin S.A.

(zl)

Udostępnij
Poprzedni artykułLEGNICKIE KLUBY WYRÓŻNIONE
Następny artykułOD RĘKI

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię