Turniej Charytatywny na rzecz Franka Tokarskiego

0
554

GRAJĄ!!!! Na tym turnieju powinni zjawić wszyscy. Warto pomagać, a tu pomagamy wrócić do zdrowia konkretnemu młodemu człowiekowi.  BALON FOOTBALL ARENA, legnickie „lotnisko”, niedziela  21 stycznia od godziny 9.00

Jak czytamy na fp Akademii Miedzi Legnica:

„Franciszek Tokarski jeden z zawodników drużyny Śląska Wrocław U14 uległ przed końcem roku bardzo poważnemu wypadkowi. Aktualnie młody piłkarz przebywa w szpitalu, gdzie walczy o zdrowie. Do pomocy zawodnikowi z Wrocławia włączyli się rodzice chłopców z zespołu U14 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, którzy organizują turniej charytatywny.
– Franek był z nami na obozie zimowym i letnim w ubiegłym roku. Był także jednym z testowanych graczy w naszej akademii. Uczestniczył z nami w sparingach i turniejach oraz w konsultacjach APML. Bardzo polubił się z naszymi zawodnikami. Aktualnie w zaistniałej sytuacji rodzice naszej drużyny U14 postanowili pomóc w zbiórce pieniędzy na kosztowną rehabilitację, która oscyluje w granicach pół miliona złotych, a to dopiero początek tej kwoty – mówi trener Kacper Gawlak.”

Turniej niedziela 21 stycznia  od godziny 9.00 na „balonie” na legnickim „lotnisku”. Atrakcji dla kibiców jest sporo.  Emocje sportowe, grill, kawa, herbata, napoje. Aukcje atrakcyjnych voucherów, gadgetów itp. Loteria w której każdy los będzie wygrywał.

Między innymi:

Koszulka reprezentacji Polski z podpisami zawodników

bon na miesięczne treningi do OLD School Boxing GYM – Legnica

pyszności od Renaty Kosoń

Koszulka Daniela Stanclika z podpisami wszystkich zawodników I zespołu Miedzi

voucher na foto sesję plenerową wartości 350 zł

koszulka Piotra Azikiewicza z sezonu 2021/2022 w Miedzi

Koszulka Miedzi Legnica z sezonu 2022/2023

Może być zdjęciem przedstawiającym piłka nożna i tekst

Voucher od Nowe Siostry Pepperoni odebrany

Różowy Pilniczek Magdalena Słoma voucher na usługę o wartości 100 zł

Lech Poznań –  koszulka z podpisami zawodników

Koszulka Legii Warszawa z podpisami zawodników

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

 

 

 

Gazeta Piastowska także przyłącza się do akcji oferując reklamę na całej stronie wydania papierowego dla każdej firmy, która wspomoże Franka kwotą wyższą niż dwa tysiące złotych (kontakt najpierw do nas na tel. 531642792).

 

Grania będzie naprawdę dużo. Na boisku pojawią się trzy ekipy Miedzi Legnica, dwie Śląska Wrocław oraz APM Bolesławiec, Bazalt Piotrowice, AP Jedenastka, Ślęza Wrocław, Pogoń Oleśnica, Parasol Wrocław, KS Kolonia Bolesławiec, Atom Grądy, Koliber Uciechów, Zimowe Parasolki, Konfeks Legnica, AKS Strzegom, Juventus Legnica, MKP Wołów, Młoda GKS-a Kszemieniewo, Zespół Rudka, Dąb Siedliska a także drużyna znanego w Polsce ze znakomitej pracy z młodzieżą, klubu Salos Szczecin.
Marek Szpyra

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię