Ruszają nabory do SMS Miedź!

0
884

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2022/2023 dla klas I oraz IV szkoły podstawowej.

I Klasa Szkoły Podstawowej
Projekt skierowany jest zarówno do chłopców, jak i do dziewcząt. Ideą SMS Miedź jest wszechstronny rozwój dziecka, łączący naukę ze sportem oraz poznawaniem świata. Zajęcia edukacyjne obejmują podstawę programową i naukę dwóch języków obcych – angielskiego i niemieckiego. W ramach kształcenia poznawczego uczniowie uczestniczą w zajęciach z robotyki, lekcjach teatralno-muzycznych, a także rozwijających grach i zabawach integracyjnych.

W  szkole zapewniony jest rozwój ruchowy dzieci i młodzieży. Uczniowie w klasach 1-3 w tygodniu odbywają 3 treningi piłki nożnej, 2 treningi innych dyscyplin sportowych, zajęcia z akrobatyki lub tańca oraz zajęcia na basenie. Łącznie daje to aż 7 aktywności ruchowych, co jest niezwykle ważne dla ogólnego rozwoju młodych organizmów.

Obok wielowymiarowego rozwoju uczniów niewątpliwym atutem szkoły jest bogaty i stały harmonogram zajęć. Dzięki temu w godz. 7:30-16:30 dziecko znajduje się pod stałą opieką pedagogów, mając zapewnione w tym czasie także zajęcia dodatkowe, na które szkoła zapewnia transport autokarowy. Daje to komfort rodzicom, a ich pociechom zapewnia wolny czas w godzinach późnopopołudniowych. Zajęcia lekcyjne odbywają się w prywatnej przestrzeni, wydzielonej w sektorach C i D VII LO przy ul. Radosnej 17 w Legnicy.

Czesne wynosi miesięcznie 150 zł (w okresie wrzesień-czerwiec). Istnieje również możliwość wykupienia obiadu w szkole. Uczniowie otrzymują sprzęt sportowy bez dodatkowych opłat. Od września nie będą ponosić też opłat za szkolenie w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, w miesiącach wakacyjnych uczestnicząc w procesie treningowym Akademii.

IV Klasa Szkoły Podstawowej
Projekt skierowany jest dla chłopców kończących nauczanie początkowe. Ideą SMS Miedź jest wszechstronny rozwój dziecka, łączący naukę ze sportem oraz poznawaniem świata. Zajęcia edukacyjne obejmują postawę programową i naukę trzech języków obcych – angielskiego, niemieckiego i dla osób chętnych francuskiego. W ramach kształcenia poznawczego uczniowie uczestniczą w zajęciach z robotyki i lekcjach teatralno-muzycznych.

W  szkole stawia się na rozwój ruchowy dzieci i młodzieży. Uczniowie w klasach 4-6 w tygodniu odbywają 4 treningi piłki nożnej, 1 treningi innych dyscyplin sportowych, zajęcia z akrobatyki lub tańca oraz zajęcia na basenie. Łącznie daje to aż 7 aktywności ruchowych, co jest niezwykle ważne dla ogólnego rozwoju młodych organizmów.

Obok wielowymiarowego rozwoju uczniów niewątpliwym atutem szkoły jest bogaty i stały harmonogram zajęć. Dzięki temu w godz. 7:30 – 16:30 dziecko znajduje się pod stałą opieką pedagogów, mając zapewnione w tym czasie także zajęcia dodatkowe, na które szkoła zapewnia transport autokarowy. Daje to komfort rodzicom, a ich pociechom zapewnia wolny czas w godzinach późnopopołudniowych. Zajęcia lekcyjne odbywają się w prywatnej przestrzeni, wydzielonej w sektorach C i D VII LO przy ul. Radosnej 17 w Legnicy.

Czesne wynosi miesięcznie 0 zł. Istnieje również możliwość wykupienia obiadu w szkole. Uczniowie otrzymują sprzęt sportowy bez dodatkowych opłat. Od lipca opłata za szkolenie w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica dla uczniów IV klasy Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Miedzi Legnica wynosić będzie 70 zł miesięcznie.

Kontakt dla zainteresowanych:

SMS Miedź Legnica – szkola@miedzlegnica.eu, tel. 76 720 82 32. Sekretariat szkoły jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.

Akademia Miedzi – dyrektor Tomasz Syska, email: tomasz.syska@miedzlegnica.eu, tel. 510 292 436.

Fot. B. Hamanowicz/miedzlegnica.eu

Udostępnij
Poprzedni artykułMniej do ćpania
Następny artykułKierowcy poznali chwyty

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię