POD SIATKĄ

0
2863

Klub Uczelniany AZS PWSZ im. Witelona w Legnicy oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zapraszają na mecze w ramach Akademickich Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn – Półfinał D.

Zawody odbędą się w terminie od 12 do 15 kwietnia 2018 r. (12.04. weryfikacja i odprawa, 13-14.04 gry eliminacyjne 15.04. finały) w czterech halach w Legnicy:

  • Mężczyźni: Hala Sportowo-Widowiskowa OSiR ul. Lotnicza 57 i Hala Sportowa przy Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 ul. Wierzyńskiego 1

  • Kobiety: Hala Sportowa przy VI Liceum Ogólnokształcącym ul. Radosna 17 i Hala Sportowa przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Złotoryjska 144

W obu turniejach zagrają nalepsze uczelnie z czterech województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i lubuskiego. Łącznie w turnieju kobiet – 16 zespołów i w turnieju mężczyzn – 16 zespołów co daje nam prawie 500 uczestników (studentów i trenerów).

Jako Gospodarz Mistrzostw prawo gry w półfinale otrzymała ekipa PWSZ im. Witelona w Legnicy Legnicy.

Najlepsze 4 zespoły męskie i żeńskie awansują do finału AMP, który odbędzie się w Poznaniu w terminie 26-29 kwietnia 2018 r.

Głównym Partnerem AMP jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

(pwsz)

Udostępnij
Poprzedni artykułSŁUCHAMY BEZ KOŃCA
Następny artykułLEGNICKI FINAŁ BLISKO

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię