Nasza mistrzyni Emilia

0
1423

Uczennica Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Emilia Dziurbiel zajęła II miejsce w konkurencji kobiet w Mistrzostwach Polski Seniorów w akrobatyce sportowej w Chorzowie.

To wielkie wyróżnienie i niezwykłe osiągnięcie stało się powodem zaproszenia Mistrzyni wraz z rodzicami do legnickiego Starostwa.

Podczas spotkania Starosta Legnicki Adam Babuśka podkreślił, że osiągnięty wynik to nie tylko zaszczyt, ale również motywacja do dalszej wyróżniającej aktywności sportowej. Wicestarosta Legnicki Janina Mazur zaznaczyła, że aby osiągnąć taki sukces potrzebne jest zaangażowanie i ciężka, codzienna praca, której wyniki są doskonałym przykładem dla koleżanek i kolegów. Serdeczne gratulacje na ręce Emilii i jej rodziców złożył Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Sowiński, życząc uczennicy energii i entuzjazmu do dalszej pracy, wytrwałości, kolejnych osiągnięć i pomyślności oraz realizacji wszystkich zamierzonych celów.

Serdeczne gratulacje i słowa uznania za wybitne wyniki sportowe przekazane zostały rodzicom Emilii, ponieważ osiągnięcia i godna naśladowania postawa Emilii jest najwspanialszą nagrodą, jaka mogą otrzymać rodzice, którzy od dzieciństwa wspierają swoją córkę w realizacji marzeń i zamierzeń.

Życzymy Emilii dalszych sukcesów!

(Starostwo Legnickie)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię