Futbolcentrum.pl na czele

0
2556

Po dwóch kolejkach Legnickiej Ligio Halowej  niewiele  jeszcze  można powiedzieć, choć  faworyci nie zawodzą.

I LIGA

W  meczu dwóch faworytów ligi KS Legnickie Pole  wygrał ze strażakami  z Fire. Autoelektryk (dobry mecz Marka Dudki) i Futbolcentrum.pl pewnie wypunktowali niżej  notowanych rywali.  Wyrównany  pojedynek stoczyli bieniowiczanie z Flashnetem (z Woźniczką  w  składzie). Wietrzak tym razem w LLH nie grał  bo rywalizował w II lidze regionalnej (porażka z Zieloną Górą 1:2).

Drużyna Gazety Piastowskiej czyli Futbolcentrum.pl nie zlekceważyła RZP. Pierwsza  połowa zakończyła  się skromnym  prowadzeniem 2:1 naszej ekipy, po przerwie zdecydowanie  celowniki się poprawiły i kolejne  trzy punkty  trafiły do Futbolcentrum.pl. Cieszy dobra  gra Chomy, Lazarka i całego zespołu.

II LIGA

Faworyci: Solidex i Voss po falstarcie  w pierwszej kolejce, wygrały. W czołówce  może  być jednak w najbliższych tygodniach ciasno, bo United, Ikar czy Walsorder po udanym początku  nie będą  łatwo oddawać punktów…

Zawodzi ZUIG,  nie jest już nowicjuszem w LLH u wydaje się, że jedno oczko po dwóch  kolejkach to skromnie. To jednak tylko  dywagacje. Jeszcze  dziewięć  meczy – wszystko możliwe.

KS Winnica – Voss Automotive 3:5
Madness – Sariv 5:3
ZUIG.PL – Geo Ikar Formia Pizza 0:3
Solidex – Huzar Raszówka 7:1
J&M CarParts – United Team 2:7
Haerter Technika Wytłaczania – Walsroder 4:6

1. United Team 6 12-4
2. Ikar Formia 6 6-2