ZIMOWY EVENT MUZYCZNY W KLUBIE” AGATKA”  

0
429

Legnicki .Klub „Agatka” zaprasza dzieci od lat 6 do udziału w wyjątkowym wydarzeniu muzycznym. 2 grudnia o godz. 17.00 zawita do klubu wspaniała elfinka Ola Zumbola, która po niedawnej premierze nagranej płyty i teledysku zagości w „Agatce” z zimowym koncertem i animacjami muzyczno- tanecznymi. Całości spotkania towarzyszyć będą również warsztaty świątecznych dekoracji oraz pierniczkowy bufecik.

Imprezie towarzyszyć będzie również promocja nowej płyty gwazdy imprezy. Płyta „Dzieci w sieci – Piosenki Oli Zumboli” to autorski projekt edukacyjny dla dzieci, rodziców i nauczycieli, który zwraca uwagę na bardzo aktualny problem nadużywania i uzależnienia od internetu. Piosenki „Internetowy głód”, „Nie klikaj we wszystko”, „Tylko nie wierz youtuberom”, „Cyberinteligenci” w humorystyczny sposób i językiem bliskim dzieciom i młodzieży przestrzegają przed cyberprzemocą oraz siecioholizmem czyli uzależnieniem od internetu.To bardzo aktualny problem z którym zmaga się współczesne pokolenie dzieci i młodzieży.

Teksty do piosenek napisała Aleksandra Zań czyli popularna Ola Zumbola, muzykę do nich skomponował Maciej Janus. Płytę będzie można kupić podczas imprezy ze specjalnym autografem wokalistki i autorki tego projektu.

Miejsce imprezy: Klub Mieszkańców „ Agatka”, Legnica ul. Artyleryjska 40f

Termin: 02.12.2022, godz. 17.00

Koszt udziału: 35 zł

Płyta w promocyjnej cenie dostępna podczas imprezy w cenie 30 zł.

Klubowicze korzystający z abonamentów w ramach prowadzonych zajęć stałych w Klubie” Agatka : wstęp wolny

Bliższe informacje i zgłoszenia uczestnictwa w godz. 12.00- 19.00 pod numerem tel. 767230983

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię