Ta meta to niefajna….

0
492
Funkcjonariusze z jaworskiej patrolówki zatrzymali 31-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł w pracy. Wychodząc z miejsca zatrudnienia, zgubił aluminiowe opakowanie z zawartością metamfetaminy. Podejrzany odpowie również za wykonywanie pracy pod wpływem narkotyków.

 

W minionym tygodniu, w jednym z jaworskich zakładów pracy, 31-letni mężczyzna, wychodząc z budynku na parking samochodowy, mijając pracowników ochrony, upuścił opakowanie z folii aluminiowej. Następnie wystraszony przyspieszył kroku i skierował się do swojego samochodu. Uniemożliwili mu to jednak dwaj ochroniarze, którzy ujęli 31-latka, zawiadomili dyżurnego jaworskiej jednostki i do czasu przyjazdu patrolu zabezpieczyli aluminiowe zawiniątko.

Przybyły na miejsce patrol mundurowych w obecności zgłaszających oraz 31-letniego jaworzanina sprawdził, co było w upuszczonym przez mężczyznę opakowaniu. Jak się okazało, wewnątrz zawiniątka znajdowała się biała skrystalizowana substancja. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i doprowadzony do jaworskiej komendy. Zabezpieczone środki okazały się metamfetaminą, natomiast to nie jedyny występek, z którego będzie tłumaczył się w sądzie. Badanie narkotestem wykazało bowiem, że mężczyzna znajduje się pod wpływem środków psychotropowych.

Śledczy, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania zakazanych substancji psychoaktywnych. Ponadto 31-latek odpowie za podejmowanie pracy pod wpływem narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 asp. szt. Ewa Kluczyńska

 

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię