Słodkiego…

0
427
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu legnickiej komendy zatrzymali 20-latka, któremu udowodnili kradzież 57 sztuk czekolad w jednym z legnickich marketów. Straty, jakie spowodował, wynoszą blisko 700 złotych. Podczas pracy z zatrzymanym, policjanci udowodnili mu również szereg innych kradzieży. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W minioną środę funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy ustalili i zatrzymali 20-letniego mieszkańca miasta podejrzewanego o kradzież w jednym z legnickich sklepów. Policjanci udowodnili zatrzymanemu dokonanie kradzieży 57 sztuk czekolad. Straty, jakie spowodował, wynoszą blisko 700 złotych.

To nie koniec problemów młodego legniczanina, ponieważ, podczas czynności z zatrzymanym, funkcjonariusze udowodnili mu również dokonanie kradzieży 5 par butów w legnickich sklepach, usiłowanie dokonania kradzieży na terenie placu budowy oraz na terenie ogródków działkowych.

Młody mężczyzna uczynił sobie z przestępstwa kradzieży stałe źródło dochodu. Usłyszał już zarzuty, teraz odpowie przed sądem.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 mł. asp. Anna Tersa

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię