Przedłużony nabór wniosków stypendialnych „zDolny Śląsk”

0
881

Fundacja Edukacji Międzynarodowej (FEM) przedłuża nabór wniosków w Programie Stypendialnym „zDolny Śląsk” do 16 października 2020.

W związku z licznymi zapytaniami zainteresowanych i trudnościami niektórych aplikujących w uzyskaniu dokumentacji ze szkół FEM zdecydowała o przedłużeniu do 16 października 2020 naboru wniosków w trwającej XX edycji Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”.

O roczne stypendia w wysokości 2500 do 3500 zł mogą starać się uczniowie i absolwenci dolnośląskich szkół podstawowych i średnich. Na młodzież czeka 50 stypendiów na rok szkolny 2020-2021. Kandydaci powinni we wnioskach opisać swoje sukcesy naukowe, sportowe, artystyczne lub ponadprzeciętną aktywność społeczną.

Regulamin konkursu i wnioski dostępne są na stronie Fundacji Edukacji Międzynarodowej: https://www.fem.org.pl/oglaszamy-nabor-wnioskow-o-stypendia-zdolny-slask-2/

Wypełnione i podpisane wnioski należy do 16 października 2020 przesyłać pocztą na adres FEM: ul. Racławicka 101, 53-149 Wrocław, z dopiskiem na kopercie „zDolny Śląsk”. Wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości w listopadzie 2020. W tym roku z powodu zagrożenia epidemiologicznego nie jest planowana organizacja uroczystej Gali Stypendialnej.

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię