Pomogli

0
284

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy pełnili służbę na terenie Legnicy. Podczas patrolu miasta przy skrzyżowaniu ulic Muzealnej i Jaworzyńskiej podjechał do policjantów zdenerwowany i przejęty mężczyzna, który poprosił o pomoc w jak najszybszym dotarciu do szpitala. Podróżująca z nim kobieta wymagała pilnej pomocy medycznej.

Ruch na drodze był natężony, dlatego policjanci błyskawicznie podjęli decyzję o pilotażu samochodu do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe w oznakowanym radiowozie i ruszyli w kierunku placówki medycznej. Funkcjonariusze pomogli szybko i bezpiecznie dotrzeć kobiecie do szpitala.

Po przyjeździe na miejsce 30-latka została natychmiast przekazana personelowi medycznemu, który udzielił jej specjalistycznej pomocy.
Skuteczne działanie funkcjonariuszy spotkało się z uznaniem członków rodziny kobiety, którzy przesłali podziękowania do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Bardzo dziękujemy za docenienie służby naszych policjantów, które świadczy o ich zaangażowaniu w ludzkie problemy. Kolejne słowa uznania ze strony obywateli stanowią dla każdego policjanta jeszcze większą motywację do codziennej służby i chęć niesienia pomocy innym obywatelom.

mł. asp. Anna Tersa

KMP

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię