Pograj miejsko…

0
491

Towarzystwo Miłośników Legnicy zaprasza do udziału w Grze Miejskiej. To już siódma edycja Gry, w której dzieci wraz z opiekunami rozwiązują szereg zadań z zakresu historii, matematyki czy logiki.

Spora część zadań, tak jak w poprzednich edycjach, nawiązywać będzie do legnickiego zamku i dynastii Piastów. Corocznie w sumie ok. 60 osób przechodzi przez kolejne poziomy gry, spotykając po drodze rycerzy, kasztelana czy ducha św. Jadwigi. Dla wszystkich uczestników zabawy przewidziano nagrody oraz dyplomy.

Gra odbędzie się 26 sierpnia 2023r. o godz. 10.00, 11:00, 12:00, 13:00 na Zamku Piastowskim w Legnicy, ma na celu przybliżenie uczestnikom uroków Zamku poprzez czynny udział w świetnej zabawie. Gra będzie prowadzona w czterech grupach 8-10 osobowych, złożonych z dzieci i rodziców bądź opiekunów. Ze względu na duże zainteresowanie zabawą, w tym roku wymagane są wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: tmlprolegnica@wp.pl podając imię i nazwisko dziecka oraz rodzica/opiekuna, telefon do kontaktu oraz preferowaną godzinę zabawy. Decyduje kolejność zgłoszenia. Ze zgłoszonym dzieckiem/dziećmi może wejść tylko jeden rodzic/opiekun. Prosimy o przybycie 15 minut przed planowaną godziną wejścia na zamek.

Współpraca:

– Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy
– Muzeum Miedzi w Legnicy
– CKUiK
– Fundacja Pomagamy i Kropka
– Związek Strzelecki ,, STRZELEC”

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię