Kradzież w Złotoryi

0
1112
Policjanci ze Złotoryi prowadzą czynności w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki Nissan Qashqai (na zdjęciu). Auto służyło między innymi do transportu osoby niepełnosprawnej. Niestety aktualnie rodzina pozbawiona jest jakiegokolwiek środka lokomocji. Wszelkie osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt ze złotoryjską Policją. Za pomoc w ujęciu sprawcy i odzyskaniu auta wyznaczono nagrodę. Zapewniamy anonimowość!

Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki Nissan Qashqai, koloru czarnego, o numerach rejestracyjnych DZL 01499. Auto zostało skradzione w Złotoryi z publicznego parkingu pomiędzy ulicami Rynek i Szkolną. Do zdarzenia doszło między 14 – 15 stycznia bieżącego roku.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że właściciel auta opiekuje się osobą niepełnosprawną. Niestety, aktualnie rodzina pozbawiona jest niezbędnego środka lokomocji. W związku z powyższym, Robert Pawłowski, Burmistrz Miasta Złotoryja na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi wyznaczył nagrodę 2000 złotych za pomoc w ujęciu sprawcy tego przestępstwa i odzyskaniu skradzionego samochodu.

Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi przy ul. Kościuszki 5. Wiadomości można przekazywać telefonicznie na numer telefonu 47 87 44 200 lub mailowo na adres: komendant@zlotoryja.wr.policja.gov.pl.

sierż. szt. Dominika Kwakszys

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię