KIBICE Z MIKOŁAJEM – POMAGAMY!

0
1690

 

Kibice Miedzi Legnica już tradycyjnie współpracują ze Św. Mikołajem. W regionie trwa akcja zbiórki prezentów dla najmłodszych. Legniccy kibice  nie po raz pierwszy pokazują, że potrafią  nie tylko wspomagać  na trybunach naszych pierwszoligowych piłkarzy, ale przede wszystkim są tam gdzie trzeba pomóc słabszym.

Wzorem lat poprzednich Ośrodek Kibice Razem wystartował z akcją ,,Zielono-niebiesko-czerwony mikołaj”! Kibice i partnerzy akcji zbierają zabawki oraz słodycze dla podopiecznych ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica, które podczas uroczystej kolacji wigilijnej zostaną przekazane młodym kibicom, którzy na co dzień uczestniczą w życiu ośrodka.

Jeżeli okaże się, że zbiórka przewyższy oczekiwania organizatorów, a patrząc na rok poprzedni tak pewnie będzie, część paczek powędruje do najbardziej potrzebujących dzieciaków, między innymi z legnickiego Zakaczawia.

Zachęcamy Czytelników Gazety Piastowskiej do wsparcia akcji. Dołóżcie swoją cegiełkę do tego, aby wszystkie dzieci miały wesołe i szczęśliwe święta.

Zbiórka trwa do 12. grudnia.

Miejsca zbiórki:

– Fitness Piekary

– Sky Fitness 24 w Galerii Gwarna

– Kibice Razem Miedź Legnica

– Strefa Miedzi

– Stadion Sportowy im.Orła Białego | pik.legnica.pl

Jeżeli macie możliwość przeprowadzenia takiej zbiórki gdzieś u siebie zapraszamy do kontaktu, albo na profilu FB/Kibice Razem Miedź Legnica albo pod nr telefonu 731-594-666. HEJ MIEDŹ!

(krml)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię