JÓZEF PIERÓG wójtem w Kunicach

0
494

Z nieoficjalnych wyników drugiej tury wyborów w Kunicach, wiemy. Nowym wójtem gminy Kunice zostanie Józef Pieróg. Uzyskał 1470 głosów.

Józef Pieróg w drugiej turze zdobył kilkaset głosów więcej od kontrkandydatki Elżbiety Stępień.
Obydwoje kandydaci mieli w drugiej turze równe szanse i wydaje się, że to rzeczywiście najlepsi z kandydatów, którzy przystąpili do kampanii.
Sporo głosów Elżbieta Stępień straciła poprzez zaangażowanie w kampanię pracowników jednego z partyjnych biuletynów z Legnicy. Zaangażowanie, które w zasadzie ograniczało się do czarnego PR. A „wisienką na torcie” były geriatrofobiczne ataki na Józefa Pieróga pojawiające się w mediach społecznościowych.

– To było obrzydliwe, a uczciwy człowiek ma tak, że broni atakowanych – mówi Pani Krystyna, mieszkanka Kunic. – Obydwoje kandydatów szanuję i pani Elę i pana Józefa. Ale te ataki na Pana Józefa, że jest za stary były poniżające. Nie wiem jakim będzie wójtem. Ale czy dobrym czy złym to na pewno nie ze względu na wiek. O słusznosci mojego wyboru świadczą też wpisy, nie wiem dlaczego – ale legniczan, którzy nie mieszkają w naszej gminie – obrażające nas wyborców.

 

Marek Szpyra

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię