INTEGRACJA FUTBOLOWA

1
2283

Integracyjny Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Zakładu Poprawczego w Jerzmanicach-Zdroju.

21 maja 2018 roku na obiektach sportowych Zakładu Poprawczego w Jerzmanicach-Zdroju rozegrany został Integracyjny Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Zakładu Poprawczego w Jerzmanicach-Zdroju. Do sportowej rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech placówek oświatowych z terenu powiatu złotoryjskiego: Zakład Poprawczy z Jerzmanic-Zdrój, Szkoła Podstawowa z Pielgrzymki i Zespół Szkół Ogólnokształcących ze Złotoryi. Drużyny zagrały w systemie „każdy z każdym”, dwa razy po 15 minut w składach bramkarz i 4 zawodników w polu. Oficjalnego otwarcia dokonał dyrektor placówki Jacek Parański oraz organizatorzy turnieju Marcin Rabenda i Piotr Kocyła.

Zawodników wspierali i dopingowali wychowankowie, pracownicy placówki a także przybyli rodzice „jerzmanickich pensjonariuszy”. Po dwu i pół godzinnych zmaganiach w rewelacyjnych warunkach atmosferycznych poznaliśmy wyniki i tryumfatorów turnieju.

Wyniki meczy:
ZSO Złotoryja – ZP Jerzmanice-Zdrój (2-4)
ZSO Złotoryja – SP Pielgrzymka (1-2)
ZP Jerzmanice-Zdrój – SP Pielgrzymka (5-4)

Klasyfikacja
1 miejsce – ZP Jerzmanice-Zdrój
2 miejsce – SP Pielgrzymka
3 miejsce – ZSO Złotoryja

Król Strzelców
Sebastian Gajda (4 bramki) – ZP Jerzmanice-Zdrój

Najlepszy Bramkarz
Lucjan Wróbel –SP Pielgrzymka

Najlepszy Piłkarz
Oskar Okręglicki – ZSO Złotoryja

Zawody przebiegły w zdrowej i sportowej rywalizacji według zasad Fair Play.

(pko)

1 Komentarz

  1. poklon w strone od ochrony do Pana dyrektora placowki .Ci ludzie sa w 100 procentach z powolania .wychowawcy sympatyczni .widac jak wkladaja serce w swoja prace .nic naciagane.serce sie raduje .brawo kadra!!! inne placowki powinny brac przyklad .dzieciaki maja naprawde szanse w tej placowce na refleksje kim zostac po wyjsciu z niej.bylem tam ,widzialem dlatego pisze .pozdrawiam

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię