Dorwali go

0
357

Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Legnicy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie miasta. Jak się okazało łupem złodzieja padło 35 butelek alkoholu. Policjanci ustalili, a następnie zatrzymali 36-letniego sprawcę, który usłyszał już zarzuty i teraz odpowie za swoje czyny przed sądem. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

 

Oficer Dyżurny legnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z marketów na terenie miasta. Na miejsce niezwłocznie skierowali się funkcjonariusze, którzy przeprowadzili oględziny miejsca.

Jak się okazało, sprawca poprzez wybicie szyby w drzwiach przesuwnych dostał się do wnętrza sklepu, skąd skradł 35 butelek alkoholu o łącznej wartości ponad 2600 złotych.

Policjanci bardzo szybko ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępczego działania. 36-letni mieszkaniec Legnicy próbował za wszelką cenę uniknąć odpowiedzialności i w momencie, gdy do jego drzwi zapukali funkcjonariusze, ten schował się w piwnicy.

36-latek usłyszał już zarzut i teraz będzie odpowiadał przed sądem za kradzież z włamaniem, a za działanie w warunkach powrotu do przestępstwa grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

  mł. asp. Anna Tersa

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię