Darmowa terapia dla uzależnionych

0
2078

Darmowa terapia dla uzależnionych bez kolejki przyjęcia na bieżąco – wystarczy się umówić! Terapia stacjonarna w Ośrodku Nadzieja w Siedlcu Trzebnickim k. Wrocławia od stycznia finansowana jest w ramach umowy z NFZ!

Bezpłatną terapię oferujemy osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków, hazardu, seksoholizmu oraz gier komputerowych.

Jest to bardzo istotne, gdyż uzależnienia stają się coraz większym problemem, a program terapeutyczny realizowany w Ośrodku pomoże osobom uzależnionym wrócić do życia bez nałogu, a także odbudować więzi rodzinne.

Na co mogą liczyć osoby, które zdecydują się na terapię? Przede wszystkim pewność, że nie zostali ze swoim problemem sami. Zaopiekują się nimi najwyższej klasy specjaliści w dziedzinie terapii uzależnień. Otrzymają także wiedzę, na czym polega uzależnienie i jak można sobie z nim radzić.

Postanowiliśmy stworzyć program, który będzie pomagał osobom uzależnionym poprzez profesjonalną terapię, ale pomoże im także odbudować więzi z bliskimi – mówi terapeutka Sylwia Dereń.

Oprócz pomocy specjalistów, osoby uzależnione otrzymają również wsparcie ludzi, którzy zwyciężyli w walce ze swoim uzależnieniem. Program przewiduje także pracę nad umiejętnościami, które przydadzą się po opuszczeniu ośrodka.

Radzenie sobie ze stresem, komunikacja interpersonalna czy asertywność, przydają się na przykład przy poszukiwaniu pracy – dodaje Sylwia Dereń. – Oferujemy wsparcie również po zakończeniu terapii. Zawsze wtedy, kiedy będzie potrzebna pomoc w walce
z problemami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi
.

Program przewiduje, że również bliscy osób uzależnionych bezpłatnie skorzystają z porad specjalistów, którzy zapoznają ich z chorobą jaką jest uzależnienie i omówią z nimi skuteczne sposoby na odbudowanie utraconych więzi rodzinnych.

Bezpośredni kontakt 502-136-038

Więcej informacji o Ośrodku na: http://leczenie-uzaleznien.wroclaw.pl/

Pacjentów zapraszamy także do nowo otwartej Poradni Leczenia Uzależnień przy Naszym ośrodku.

W poradni osoby uzależnione oraz współuzależnione mogą skorzystać z pomocy:

  • Terapeuty uzależnień
  • Psychologa
  • Psychiatry
  • Psychologa klinicznego

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię