Centrum Historii Zajezdnia zaprasza

0
1033

Wielkimi krokami zbliża się majówka. Podobnie jak w ubiegłym roku, jej świętowanie będzie ograniczone z uwagi na pandemiczne obostrzenia. Nie jest to jednak powodem, by się nudzić – przekonuje Centrum Historii Zajezdnia i zaprasza na wirtualną Majówkę Domówkę Bis.

 Jak  spędzić długi majowy weekend? Może w domowym zaciszu, łącząc ciekawą rozrywkę z odrobiną nauki a nawet rywalizacji? Na wirtualnym wydarzeniu Majówka Domówka Bis, przygotowanym przez wrocławską Zajezdnię, znajdziecie interesujące artykuły, archiwalne zdjęcia, quizy czy ciekawostki. Nie zabraknie propozycji dla najmłodszych – zaplanowano dla nich wieczorynki, a także dla kreatywnych i spragnionych emocji – czeka na nich konkurs fotograficzny z nagrodami.

W ubiegłym roku nasza wirtualna Majówka Domówka na Facebooku spotkała się ze sporym zainteresowaniem. W tym roku wciąż nie mamy możliwości zorganizowania naszego tradycyjnego, majowego pikniku, postanowiliśmy więc powtórzyć wydarzenie w formie online. W ten sposób, mimo ograniczeń, proponujemy wyjątkową, ale też bezpieczną majówkę – opowiadają organizatorzy. Trzydniowa, dostępna dla każdego wirtualna impreza trwać będzie na Facebooku  i na dedykowanej stronie www.

Wyjątkowa atmosfera, ciekawa i mądra rozrywka, a wszystko to dostępne z dowolnego miejsca – choćby własnego wygodnego fotela czy kanapy. Jak na pandemiczne warunki taka majówkowa propozycja wydaje się być bardzo kuszącą ofertą.

www.zajezdnia.org

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię