Atrium ogłasza konkurs plastyczny

0
729

Spółdzielczy Dom Kultury „Atrium” w Legnicy  zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Projekt na pisankę wielkanocną”. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie pisanki w wybranej technice plastycznej oraz w dowolnym formacie. Konkurs dedykowany jest dzieciom i młodzieży od 5 do 14 roku życia. Prace oceniane będą w 3 kategoriach wiekowych, a na laureatów czekają nagrody. Najciekawsze prace zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej w SDK „Atrium” dostępnej od 5 do 28 kwietnia.

Wspomniany konkurs organizujemy cyklicznie od kilkunastu lat i rokrocznie uczestnicy zachwycają nas swoją kreatywnością, wyobraźnią, inwencją twórczą i poczuciem estetyki. Mamy jednak ogromną prośbę – zależy nam, aby każda osoba zgłaszająca się do konkursu wykonała swoją pracę indywidualnie.” – informują organizatorzy.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Prace dostarczyć należy do Domu Kultury „Atrium” do 31 marca. Wernisaż wystawy oraz rozdanie nagród odbędzie się 5 kwietnia o godz.: 16:00 w siedzibie SDK „Atrium”, ul. Pomorska 19.

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię