Pamięci Mieczysława Pawełka

0
638

Ruszył XIX konkurs fotograficzny im. Mieczysława Pawełka, który organizuje Towarzystwo Miłośników Legnicy PRO LEGNICA. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legnicy.

Konkurs fotograficzny im. Mieczysława Pawełka ma na celu uhonorowanie pamięci wybitnego fotografa oraz promowanie twórczości fotograficznej w Legnicy i okolicach. Towarzystwo Miłośników Legnicy PRO LEGNICA jest organizacją non-profit, która od lat działa na rzecz rozwoju kultury i sztuki w naszym regionie. Konkurs stanowi doskonałą okazję dla lokalnych fotografów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, do zaprezentowania swojego talentu i pasji.

Szczegóły konkursu:

Temat: „Śladami historii Legnicy: Dziedzictwo kulturowe w obiektywie”

Rozpoczęcie konkursu: 1 lipca 2023 r

Termin nadsyłania zgłoszeń: 17 września 2023 r

Ocena prac przez jury: 27 września 2023 r

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród: 10 października 2023r

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie i przesłania swoich najlepszych prac. To doskonała okazja do zdobycia rozpoznania w lokalnym środowisku fotograficznym oraz do podzielenia się swoim talentem z szerszą publicznością.

 http://pro.legnica.pl/konkurs-fotograficzny-im-mieczyslawa-pawelka-pod-tytulem-sladami-historii-legnicy-dziedzictwo-kulturowe-w-obiektywie/

(prol)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię