Pomóc małym bohaterom Fundacji Everes

0
1516

Firmy z całego kraju łączą się w słusznym celu. Zapisy dopiero ruszyły, a już ponad 4000 pracowników zgłosiło się do Biegu Firmowego!

Wydarzenie w formie hybrydowej odbędzie się już 22 maja, by po raz 16 pomóc małym bohaterom Fundacji Everest.

Już ponad 4000 firmowych biegaczy zgłosiło swój udział w charytatywnej sztafecie biegowej, która od 2013 roku mobilizuje do aktywności fizycznej firmy z całej Polski. 1 112 055 zł to magiczna kwota, którą udało się już przekazać aż 39 podopiecznym Fundacji Everest na przestrzeni 15 ostatnich edycji. Do grona małych bohaterów dołącza wspaniała ósemka podopiecznych, którzy są głównym powodem, dla którego pracownicy mobilizują się do pokonania 5 km.

Sztafeta po zdrowie

Bieg Firmowy odbędzie się 22 maja, natomiast całą imprezę masową w sieci poprzedza sztafeta po zdrowie – kilkutygodniowy cykl spotkań, eventów i treningów ze specjalistami z dziedziny szeroko rozumianej aktywności fizycznej oraz kondycji psychicznej. 

Marzec to nie tylko miesiąc, w którym powitamy długo wyczekiwaną wiosnę. To również czas, w którym pracownicy firm biorą udział w spotkaniach z zakresu zdrowego trybu życia: zdrowego ruchu, odżywiania, koncentracji i snu. Spotkania odbywają się online w formie webinarów, interaktywnych warsztatów, czy indywidualnych konsultacji.

W kwietniu zdobyta wiedza zamieni się w praktykę. Organizatorzy przygotowali treningi z profesjonalnymi trenerami w formie online oraz w formie hybrydowej, w których można brać udział w dowolnym miejscu np. w domu, sali do ćwiczeń, z pleneru, czy nawet z biura.

Bieganie to tylko sugestia

Choć idea projektu zakładała przebiegnięcie 5km przez każdego uczestnika 5-osobowej drużyny firmowej, to tegoroczna hybrydowa edycja pozwala na rozszerzenie zakresu aktywności fizycznej. Bieg Firmowy i przyjazny dystans można pokonać zarówno biegiem, spacerem czy przy użyciu nordic walking. Jak tłumaczą realizatorzy – Łączy nas wspólny cel, którym jest pomoc tegorocznym podopiecznym. Sposób, w jaki pokonamy 5 kilometrów, jest całkowicie zależny od naszych osobistych preferencji. Postanowiliśmy spotęgować wyjątkowość tegorocznej edycji i pozwolić uczestnikom, aby sami zadecydowali o formie sztafety. Nie wszyscy mogą czy lubią biegać, więc pomagajmy tak jak możemy i lubimy. Ja w tym roku wyjątkowo wybiorę się na spacer z psem! – tłumaczy Kamil Janik, CEO firmy Compani, która jest odpowiedzialna za realizację Biegu Firmowego.

Sponsorami wydarzenia są firmy ZF oraz Pyszne.pl. Partnerami Technologicznymi wydarzenia są firmy Deviniti, Activy Sport oraz Mindy. Partnerem wydarzenia jest firma ADECON.

Zapisy na Bieg Firmowy 2021 trwają do 7 maja na www.sklep.biegfirmowy.pl. Jednak tylko do końca marca istnieje możliwość zakupu pakietu PREMIUM, najpopularniejszego z zestawów, którego zakup gwarantuje otrzymanie koszulki technicznej z logiem firmy. Wszystkie pakiety trafią do rąk uczestników za pomocą przesyłki kurierskiej z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego. 

Już dziś zapisz swoją firmę do Biegu Firmowego na stronie www.sklep.biegfirmowy.pl!

Organizatorzy charytatywnej sztafety zachęcają również do obserwowania mediów społecznościowych Biegu Firmowego, na których na bieżąco udostępniane są wszystkie informacje dotyczące biegu oraz eventów towarzyszących w ramach sztafety po zdrowie.

Fanpage: www.facebook.com/BiegFirmowy
Grupa: https://www.facebook.com/groups/1229534110774286
Instagram:
www.instagram.com/biegfirmowy
LinkedIn:
www.linkedin.com/company/biegfirmowy 

 

Udostępnij
Poprzedni artykułInwestycyjnie
Następny artykułPodebatowali

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię