Niezwykle ważne derby!

0
1078

Te starcia zawsze elektryzują kibiców na całym Dolnym Śląsku! W sobotę 30 kwietnia o godz. 12:40 w derbowym meczu naprzeciw Miedzi staną piłkarze Chrobrego Głogów. Tym razem stawka będzie podwójna. Obie drużyny walczą bowiem o awans do PKO BP Ekstraklasy. W  Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu przedsprzedaż biletów na pojedynek z pomarańczowo-czarnymi. 

Na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy kibice zobaczą w akcji dwie ekipy walczące o promocję do piłkarskiej elity. Chrobry znajduje się w strefie barażowej – na piątym miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi. Miedź jest zdecydowanym liderem, czego nie zmieniły ostatnie remisy z Podbeskidziem Bielsko-Biała i Sandecją Nowy Sącz. Zapowiada się więc piłkarska uczta, w najlepszym pierwszoligowym wydaniu. Każdy kibic Miedzianki tego dnia musi być na trybunach legnickiego obiektu w Parku Miejskim.

Mecz z Chrobrym odbędzie się w sobotę 30 kwietnia o godz. 12:40. Przedsprzedaż biletów na pojedynek rusza w poniedziałek 25 kwietnia od godz. 11.00! Wszystkich kibiców wybierających się na derbowe spotkanie z głogowianami zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu.Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z CHROBRYM:
Trybuna A/B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
*Sektor Rodzinny: 35 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

Udostępnij
Poprzedni artykułNagrodzony
Następny artykułGongi i misy tybetańskie

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię