Zaćpany

0
551

25-latek spowodował wypadek drogowy, będąc pod wpływem narkotyków. W wyniku tego zdarzenia jedna z pasażerek pojazdu doznała ciężkich obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. W osobowym BMW mieszkańca Legnicy policjanci ujawnili narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 25-latka, który kierując samochodem marki BMW, doprowadził do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Na jednej z ulic miasta mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków ruchu, wpadł w poślizg, w konsekwencji czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię uliczną, po czym jego pojazd przemieścił się na pas zieleni dzielący jezdnię od chodnika.


W wyniku zdarzenia jedna z pasażerek, która zajmowała miejsce z tyłu pojazdu i nie korzystała z pasów bezpieczeństwa, doznała ciężkich obrażeń ciała i została zabrana do szpitala. Kierujący i druga z pasażerek, nie odnieśli żadnych obrażeń.

Jak się okazało, kierujący nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami, a jakby tego było mało, znajduje się pod wpływem narkotyków. Ponadto w jego pojeździe, policjanci ujawnili ich zapas, w postaci marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a pojazd zabezpieczono procesowo do dalszych czynności. 

Teraz młody mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

mł. asp. Anna Tersa

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię