TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY

0
1835

ZUS w Legnicy organizuje bezpłatne szkolenia dla firm. Na szkolenia zaproszono wszystkie osoby prowadzące firmy oraz te, które dopiero planują rozpoczęcie własnego biznesu. Mile widziani będą także doświadczeni i początkujący pracownicy kadr i płac.

W jednym miejscu przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z konsultacji zarówno ekspertów ZUS jak i innych instytucji, z którymi każdy właściciel firmy ma styczność. Do współpracy w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy zaprosiliśmy specjalistów z Powiatowego Urzędu Pracy i Urzędu Skarbowego. W programie uwzględniony jest także Panel Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, w ramach, którego będzie mowa m.in. o formach prowadzenia działalności ze szczególnym omówieniem działalności gospodarczej osoby fizycznej oraz zasadach prowadzenia ewidencji księgowych.

W czasie spotkań będzie także mowa m.in. o zmianach w opłacaniu składek w 2018 r., elektronicznych zwolnieniach lekarskich i zasadah rozliczania zasiłków chorobowych.

Firmy delegujące pracowników do krajów UE zapraszamy do udziału w panelu szkoleń poświęconym zasadom wysyłania pracowników do pracy w krajach Unii Europejskiej.

Eksperci ZUS przygotowali ciekawą ofertę dla osób, które dopiero zdecydowały się założyć biznes, to szkolenie zatytułowane: „Pakiet nowego przedsiębiorcy”.

Szczegóły wydarzeń „Tygodnia Przedsiębiorcy” i informacje o zapisach można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”.

Tydzień Przedsiębiorcy rozpocznie się 11 września. Poza bezpłatnymi szkoleniami przedsiębiorcy będą mogli spotykać się bezpośrednio z ekspertami ZUS.

(ikzus)

Udostępnij
Poprzedni artykułWHISKYGULASZ
Następny artykułLEGNICCY ŻOŁNIERZE ARMII LUDOWEJ

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię