Przyjaźniej? Jawor, Legnica…

0
846

Trzy dolnośląskie urzędy skarbowe laureatami konkursu BCC „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”: Urząd Skarbowy w Legnicy, Urząd Skarbowy w Miliczu oraz Urząd Skarbowy w Jaworze.

64 urzędy skarbowe wyróżnione zostały w 18. edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, organizowanym przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową (KAS). Przedsiębiorcy w całym kraju oceniali jakość obsługi podatnika w urzędzie, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. W tym roku gala finałowa konkursu odbyła się online 18 lutego 2021 r.

Głównym celem konkursu było rozwijanie współpracy pomiędzy KAS a przedsiębiorcami. Tym samym stał się płaszczyzną wymiany informacji na temat zasad funkcjonowania administracji i biznesu, praw i obowiązków obu stron, a także doświadczeń jakie mamy we wzajemnych kontaktach.

Wyróżnione urzędy skarbowe przez najbliższy rok mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Z uwagi na pandemię koronawirusa, zmieniła się formuła konkursu. Ankiety konkursowe były wypełniane wyłącznie w formie elektronicznej.

Wśród nagrodzonych znalazły się trzy urzędy skarbowe z województwa dolnośląskiego: Urząd Skarbowy w Legnicy, Urząd Skarbowy w Miliczu oraz Urząd Skarbowy w Jaworze.

Serdecznie gratulujemy laureatom. Coroczne wyróżnienia są wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych, a tym samym dla umiejętności i kompetencji pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.

(kas)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię