Legnica na dziesiątym, na razie…

0
524

Jutro kończy się finałowe głosowanie Świeć się z Energą. O dobroczynne nagrody rywalizuje 16 miejscowości – po jednej z każdego województwa. Dolny Śląsk reprezentuje Legnica, która obecnie zajmuje 10. pozycję.

Na Legnicę głosować można poprzez link:
https://polskatimes.pl/p/kandydat/legnica%2C2475643/

Głosowanie potrwa jeszcze tylko kilka godzin – do 25 stycznia do godz. 12.00. Warto mobilizować mieszkańców regionu, bo nagrodą główną w konkursie jest energooszczędny sprzęt AGD oraz instalacja fotowoltaiczna o łącznej wartości 40 000 zł.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą informacją. Z przyjemnością odpowiemy również na dodatkowe pytania.

Które miasto świeci się najpiękniej w Polsce? Trwa finał Świeć się z Energą!

Godziny dzielą nas od zakończenia głosowania w finale 13. edycji ogólnopolskiego plebiscytu miast Świeć się z Energą. Spośród 266 miejscowości zgłoszonych do zabawy, z finałowej 16. wyłonione zostanie miasto o najpiękniejszych świetlnych dekoracjach. Rywalizacja o tytuł i charytatywne nagrody jest niezwykle zacięta. Na czele rankingu znajdują się Trzebiatów i Ostrów Wielkopolski. Wszystko jeszcze może jednak ulec zmianie – różnice nie są wielkie, a liderom po piętach depczą między innymi Bielsko-Biała, Brzesko, Radom i Gdynia.

W konkursie zainicjowanym przez Energę z Grupy ORLEN nagrodą dla zwycięskiego miasta jest sprzęt o łącznej wartości 50 tys. zł, w tym instalacja fotowoltaiczna. Zestaw dobrany będzie przez ekspertów spółki Energa Obrót i trafi do placówki typu dom dziecka. Wszystkie pozostałe urządzenia także zostaną przekazane z przeznaczeniem dla osób potrzebujących. Dlatego warto do końca wspierać swojego faworyta, by pomóc mu w walce o tytuł. W zabawie aktualnie rywalizuje już tylko 16 mistrzów wojewódzkich, wyłonionych spośród 266 miejscowości podczas regionalnego etapu plebiscytu. Wszyscy finaliści już wygrali, zdobywając na cele dobroczynne zestawy energooszczędnych urządzeń AGD o wartości 10 tys. zł oraz lampy UV-C, które udostępni Energa Oświetlenie.

(org)

Fot. (UM legnica)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię