KIBICE Z MIKOŁAJEM

0
1801

Wzorem lat poprzednich Ośrodek Kibice Razem wystartował z akcją ,,Zielono-niebiesko-czerwony Mikołaj”!

Akcja zbiórki prezentów dla najmłodszych została zorganizowana przez legnickich kibiców nie po raz pierwszy. Fani futbolu pokazują, że potrafią nie tylko wspomagać na trybunach naszych pierwszoligowych piłkarzy, ale przede wszystkim są tam gdzie trzeba pomóc słabszym.

Kibice i partnerzy akcji zbierali zabawki oraz słodycze dla podopiecznych ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica, które podczas uroczystej kolacji wigilijnej zostały przekazane najmłodszym, którzy na co dzień uczestniczą w życiu ośrodka.

– Zakończyliśmy tegoroczną akcję ,,Zielono-niebiesko-czerwony mikołaj” – mówi Bartłomiej Żygadło z Kibice Razem Miedź Legnica – Podsumowując. Ilość zabawek, książek, gier, ubrań dla dzieciaków, słodyczy jaka w dniu dzisiejszym przyjechała do naszego ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica z dwóch miejsc siłowni Fitness Piekary oraz Sky Fitness 24 zaskoczyła wszystkich! Dosłownie wszystkich. Nas koordynatorów, młodych kibiców Miedzi, podopiecznych naszego ośrodka, a nawet sąsiadów z góry 🙂 Dziękujemy Wszystkim tym, co dołączyli do tej akcji. Jesteście wielcy! Przed nami kilka dni segregacji tych prezentów. Część z nich trafi do świątecznych paczek naszych podopiecznych, część wyląduje na dziecięcych oddziałach legnickiego szpitala kolejne za pewno pojadą gdzieś jeszcze np. do domu samotnej matki z ul. Przemysłowej. Może macie jakieś pomysły, gdzie moglibyśmy przekazać część z tych zabawek Jeżeli tak piszcie śmiało (kontakt na fb) rozważymy każdą z propozycji 😉 Nie możemy tutaj zapomnieć o legnickim przedszkolu Kredka, które również przyłączyło się do naszej akcji. Dziękujemy Wam wszystkim serdecznie i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie 🙂 HEJ MIEDŹ!

(sz)

Fot. (okrml)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię