Z liścia: Wybory

1
1457

Bardzo proszę, aby  wszyscy  znajomi, którzy  nie głosują  tak samo jak  ja,  wypisali się  z moich  znajomych  z   fejsbuka.  Nie zdzierżę  ich współobecności  w tej przestrzeni i świadomości, że  ktoś  ze  znajomych, którzy głosują tak jak  ja,  zobaczą, że  mam znajomych, którzy głosują  na tego  drugiego…

W  sumie  dziwię się  jak  można   głosować  na  naszego  kontrkandydata.  Jednak  po analizie  jego  wyborców to  już nic  nie  dziwi. Takich  debili, durni,  nie  myślących o dobru  naszego  kraju nikt nie  widział.  Takim to powinno się zabraniać prawa  do głosu wyborczego. A  na pewno powinno się  zakazać  udziału w  wyborach Polakom mieszkającym za  granicą, którzy  głosują  na tego  szkodnika. Ewentualne prawa wyborcze powinni zachować ci emigranci, którzy głosują  na  naszego. 

A w kraju?  Zobaczcie  jak oni  niszczą   banery  naszego kandydata, co  wypisują  o nas  w internetach. Taki poziom tej swołoczy.

My chcemy  aby w  kraju  było pojednanie, żeby polityka  nie  dzieliła  ludzi. Oni tego nie  chcą. Co  widać. Pozamykać ich!

Marek Szpyra

PS.

Powyższy  tekst  to „takie tam”, znalezione i zebrane z  facebooka. Ludzie, wyluzujcie, w  poniedziałek naprawdę  będzie… poniedziałek…

Udostępnij
Poprzedni artykułJęzyk obcy w 6 miesięcy
Następny artykułCień Giertycha

1 Komentarz

  1. Taka prawda, są plusy i minusy każdego z tych dwóch kandydatów. Natomiast to, że ludzie dali się wpuścić w kanał agresywnej nagonki na „tych drugich” to inna sprawa. Niestety, zauważam, że większa agresja po stronie wyborców Trzaskowskiego, ale nie chodzi o taką licytację. Ludzie, starajcie się rozmawiać z ludźmi, którzy mają inne poglądy, a nie tylko z tymi, z którymi klepiecie się po plecach. Naprawdę, każdy ma trochę racji.

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię