Mechanicy

0
883

Dwa warsztaty samochodowe z Wrocławia – AR&F Serwis i MARTOM AUTO Marcin Kurylczyk, oraz jeden z Warszawy – Evolution Service, znalazły się na podium pierwszego ogólnopolskiego rankingu serwisów przygotowanego przez ekspertów DobryMechanik.pl, portalu internetowego, który ułatwia kierowcom wybór i szybkie umawianie wizyty w sprawdzonym warsztacie samochodowym. Ocenie poddano 2.786 warsztatów, przede wszystkim z średnich i dużych miast. Wśród 100 najchętniej polecanych warsztatów przez innych kierowców najwięcej serwisów znajduje się w Warszawie, Łodzi oraz Wrocławiu.

Podstawą rankingu są zweryfikowane opinie kierowców, którzy wykonali naprawę w warsztacie oraz opinie zamieszczane na wizytówce internetowej każdego serwisu. W ramach przeprowadzonego badania dla każdego warsztatu określono wskaźnik NPS (Net Promoter Score), który służy do pomiaru lojalności klientów, poprzez sprawdzenie jak bardzo prawdopodobne jest, że polecą oni swoim znajomym lub rodzinie dany serwis. W rankingu brane są pod uwagę oceny warsztatu z ostatnich 12 miesięcy.

Oprócz tego, warsztaty mogły zdobyć dodatkowe punkty za otrzymanie certyfikatu „Kierowcy polecają”, gdzie warunkiem jest posiadanie minimum 20 opinii klientów i średniej oceny 5-6 oraz punkty za pozytywny wynik audytu przeprowadzonego przez DobryMechanik.pl, które są oznaczone jako Warsztaty Godne Zaufania.

„Część z nas ma na tyle złe doświadczenia, że boi się polecać mechanika, lekarza czy ekipę remontową, żeby nie brać za nich odpowiedzialności. Dlatego gotowość polecenia danego warsztatu znajomemu, to najlepszy dowód na to, że usługa została wykonana dobrze i klient jest zadowolony. Na DobryMechanik.pl chcemy wyróżniać te warsztaty, którzy dobrze wykonują swoją pracę i faktycznie zależy im na kliencie. Dlatego oprócz pozyskiwania opinii od naszych użytkowników, budujemy ogólnopolską sieć sprawdzonych serwisów, które po audycie warsztatu przeprowadzonego przez naszego eksperta mogą otrzymać status Warsztatu Godnego Zaufania” – powiedział Filip Goździewicz, Członek Zarządu serwisu internetowego DobryMechanik.pl.

(pr)

Udostępnij
Poprzedni artykułUczcili
Następny artykułGórnicze starcie dla Katowic

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię